INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


JOC COLOR LINE
JOC COLOR LINE - BAREX - سفید کننده مو

Rate this product:


0 click

JOC COLOR LINE
BAREX - سفید کننده مو


JOC COLOR LINE

تعداد ظرفشویی پودر BLUE - اثر antigiallo
با D- پانتنول

تغییر رنگ دادن نهایت احترام برای پوست و مو ، و به طور مساوی با نتایج بی عیب و نقص سبک. پودر سفید کننده LINE COLOR JOC است تا به امروز بالغ تغییر رنگ ، به طور متوسط ​​، یا خواندن ، برجسته، ترشی و balayages طراحی شده است. فرمول D- پانتنول اعمال با حفاظت و مرطوب مو ، در حالی که رنگدانه آبی که خنثی را تشکیل می دهند باعث می شود که رنگ زرد طبیعی تر. با تشکر از گرانول از آن است که تشکیل شده ، پودر سفید کننده در هوا در مخلوط پراکنده نشده ، حصول اطمینان از یک محیط کار امن تر و سالم.
D- پانتنول ، یک متحد مهم است،provitamin که خواص شناخته شده و قدردانی برای سال در مو حرفه ای است. مورد استفاده در فرمولاسیون موثر ، تعمیر آسیب های ناشی از درمان های مکانیکی شیمیایی پرخاشگری، و یا ، حفظ سطح مناسب از آب و جلوگیری از خشکی مو و تدوین پایان می رسد تقسیم می شود. در فرمول از سفید پودر D- پانتنول اعمال در همکاری با ترکیبات خاص کاتیونی که موهای نرم و الاستیک و آسان به شانه.
روش های استفاده : در یک کاسه غیر فلزی بریزید دو قاشق غذاخوری پودر و اضافه کردن اکسید کننده امولسیون در مقدار لازم برای به دست آوردن ثبات مورد نظر (2 بخش هایی از اکسیدان و 1 قسمت پودر) <برزیلی. />استفاده از JOC اکسید در 20/30/40 دوره بسته به درجه ای از سفید کننده مورد نظر. بهتر است ، بنابراین، برای کنترل درجه سفید در هنگام نصب (حداقل 20 و حداکثر 35 دقیقه). شستشو و کاملا با آب گرم و سپس به JOC دوباره موجودی شامپو بروید.
جعبه های : 250 گرم در کیسه های در بسته از 2

Related

اطمینان HIGHLIGHT - BAREX
JOC COLOR LINE - BAREX

X

privacy