.
2019
World katalóg produktov a príslušenstva pre profesionálne kaderníkov


slovenčina

Thanks
for your vote 👍

X


PLATINUM BRUSH - keramický valec
PLATINUM BRUSH - keramický valec - GIUBRA - Kefy na vlasy

Rate this product:


0 click

PLATINUM BRUSH - keramický valec
GIUBRA - Kefy na vlasy


PLATINUM BRUSH - CILINDRI v Ceramica

/>• CERAMIC COATED VALEC : teplo sa šíri rovnomerne po povrchu zabraňuje poškodeniu pokožky a vlasov. Kefa sa s tradičnými hliníkových nezaobchádza má tendenciu sa hromadiť veľké množstvo tepla v jednom bode, ktorý v dôsledku toho nadmerne ohrieva. Valec PLATINUMnamiesto tohoje pokrytý je keramický teplo rovnomerne rozptýlený po povrchu a tým zabrániť možnému poškodeniu vlasov a pokožky. tiežkeramika výrobky z nekovových nerastovchemicky vykryštalizovalapracoval pri vysokom tlaku a vysokej teplote všeobecne nazývané Bio - keramické. Tento materiál Bio - keramické uvoľňuje infračervené žiarenie, ktoré sa ukážu byť veľmi prospešné, aby sa zabránilo tvorbe rozstrapkané končeky vlasov a chráni pokožku pred nadmerným teplom.

• NANO SILVER TECHNOLOGY zabraňuje tvorbe baktérií a plesní. striebra (Ag +) bola uznanáz dávnych čiasako látka, ktorá disponuje prírodné sily, ktoré pomáhajú predchádzať tvorbe plesní a baktérií, ktoré disponujú antibakteriálne vlastnosti. Ak chcete maximalizovať týchto výhod použitia Nano Silver technológia.
Inými slovami,keď je strieborná rozdelená do jednotiek nano - veľkostitj 1000000. hrúbka ľudského vlasuinherentné výhody Silverktoré obsahujú anti - bakteriálne funkciudetoxikačné a sterilizáciuešte viac koncentrovaný a efektívny. Použitie kefa s Platinum Nano Silver technológia vlasy získajú určitú výhodu.

X

privacy