.
2019
kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


GELİŞMİŞ - BIOLAGE FULLDENSITY
GELİŞMİŞ - BIOLAGE FULLDENSITY - MATRIX - Tedaviler - saç bakımı

Rate this product:


0 click

GELİŞMİŞ - BIOLAGE FULLDENSITY
MATRIX - Tedaviler - saç bakımı


BIOLAGE RUHSAL SAĞLIK BAŞLAR BAŞTAN GELİŞMİŞ.

BIOLAGE ruhsal sağlık başlar baştan gelişmiş.
her saç özel ihtiyaçları için özelleştirilmiş saç bakım tedavileri
Saç estetik ihtiyaç kolayca tanımlanır ve günlük sorunları çözmek için hemen bir cevap gerektirir. Biolage kontrast kırılganlık, crespo, dehidratasyon ve yavaş yavaş eğilimindedir renk aralıkları. Kendini farklı şekillerde ifade güzellik satır altında yatan felsefe felsefedir: çevre ve biyolojik çeşitlilik; koruma gelen güzellik arzu ve sürdürülebilir sağlama Güzellik; Güzellik ve sağlık stilistler ve müşteri. Sürdürülebilirlik şirket sürekli enerji ve su tüketimini azaltmak ve emisyonları en aza indirmek ve atık ürünlerin imalatı çabalıyor. 2011 yılında, ABD merkezli üretim tesisi Biolage % 30 indirimli CO ² ve geri dönüşümlü % 96'sı atık enerji üretmek için. 2020 yılına kadar % 60 ekolojik ayak izi azaltmak için hedeftir. Buna ek olarak, yukarı ürünleri % 40 PCR (geri dönüşümlü sonrası tüketici) yapılan içinde paketler bulunmaktadır. 2020 yılına kadar tüm yeni ürünleri % 100 çevre ya da sosyal yararı böylece. ilk kez Biolage bilim tarafından ortaya doğanın güzelliği formülleri BIOMATCH, fonksiyonel doğa güzelliği ile ilham dayalı yenilikçi bir yaklaşım sunar. Bilim formülleri en kaliteli saç günlük sorunlarını gidermenize yardımcı olacak bakım ürünleri oluşturmak için doğaya bak. Biyomimikri, doğa ilham disiplin mekanizmaları, göstermiştir bu yüzden sürekli olarak iyi sonuçlar alabilirsiniz.

FULLDENSITY
Yoğunluk ve inceltme kaybı tehdit kendi algı zayıflatmak. İncelmiş saç kırılganlık, kırılma ve daha düşük yoğunluk ve hacim işaretlerdir. Çözüm anlık kalınlaşma duygusu veriyor ve bir dolu GÖZÜKÜYOR, uzun ömürlü sonuçlar için kılcal sonları azaltır FULLDENSITY çizgi tarafından sağlanır. Aktif maddeler, doğa ve bilim arasında bir birlik ürün şunlardır:
Biotin saç gücü vermek için içerilen fındık;
• Çinko PCA;
• Gluco-omega.

Seyrelmiş Saçlar için şampuan
Saç bakmak ve duyumsamak daha sağlıklı verir ve folikül tıkamanın kirleri kaldırır. Saç kremi ile birlikte lif için güç veriyor ve gelecekteki kırılma önlemeye yardımcı olur.
Ambalaj: 250 ml şişe.

İnceltilerek saçlar için saç kremi
Saç fiber koşulları, besler, güçlendirir ve vücut ve parlaklık verir.
Ambalaj: 200 ml tüp.

DENSIFYING TEDAVİ SPREY
Senin saç kalınlığı anında genişletir. Zaten ilk sprey müşteri değişim farkında olduğunu saç uygulamasıdır sonra saç daha kalın ve daha güçlü gibi görünüyor.
Ambalaj: 125 ml sprey şişe.

STEMOXYDINA ile tedavi DENSIFYING
Patentli molekül yıllık araştırma laboratuarlarında sonucu. Patentli Stemoxydina™, % 5 aktif sıkılaştırıcı, kafa derisi Besleyici, yaygın yenilemesinin en iyi bir ortam yeniden oluşturur ve (klinik tarafından teyit) sadece 3 ayda saç yeniler.
Ambalaj: 6 ml 10 ampul ile kutu.

Related

TOTAL SONUÇLARI - NEM - MATRIX
Biolage SMOOTHTHÉRAPIE - MATRIX
Biolage COLORCARETHÉRAPIE - MATRIX
TOPLAM SONUÇLAR - RENK BAKIM - MATRIX
Biolage REJUVATHÉRAPIE - MATRIX
Biolage VOLUMATHÉRAPIE - MATRIX
TOTAL SONUÇLARI - CURL - MATRIX
TOTAL SONUÇLARI - SLEEK - MATRIX
TOTAL SONUÇLARI - ONARIM - MATRIX
TOPLAM SONUÇLAR PRO SOLUTIONIST - MATRIX
Biolage COLORCARETHÉRAPIE - MATRIX
Biolage VOLUMATHÉRAPIE - MATRIX
MATRIX ESSENTIALS SOLUTIONIST - MATRIX
ESSENTIALS MATRIX SLEEK BAKIŞ - MATRIX
ESSENTIALS MATRIX yükseltmek - MATRIX
BIOLAGE ULTRA NEMLENDİRİCİ SUGARSHINE - MATRIX
TOPLAM SONUÇLAR - MATRIX

X

privacy