INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
Світ каталог продукції і аксесуарів для професійних перукарів


yкраїнський

Thanks
for your vote 👍

X


OXY ПЕРЕЗАГРУЗКА
OXY ПЕРЕЗАГРУЗКА - SELECTIVE - Відбілювачі Волосся

Rate this product:


1 click

OXY ПЕРЕЗАГРУЗКА
SELECTIVE - Відбілювачі Волосся


травлення конкретних барвників до окислення

Формула самоблокується, ефективний спосіб видалення плям обережно окислення в цілому або в частині, що не діючи на природного пігменту волосся. Він використовує хімічний процес, який зворотний процес окислення декоративної косметики, зменшуючи облігації між молекулами кольору і волосся структури. Дозволяє видалити косметичний колір ефективно, не пошкоджуючи структуру волосся. Формула багатих і компактний дизайн забезпечує максимальний контроль під час líapplicazione що дозволяє використовувати тільки уражені ділянки. Ідеальною альтернативою відбілювачі і професійний мариновані пошкоджених структур без подальшого пошкодження волосся. Дозволяє змінити декоративної косметики безпечно.
Активні інгредієнти: спеціальні речовини тільки зменшити селективного окислення косметичні пігменти. Збагачений буферних речовин, отриманих катіонної функціональної, самозахисту і вирівнювання пошкоджених структур.

метод використання : OXY ПЕРЕЗАГРУЗКА застосовується на сухе волосся. OXY ПЕРЕЗАГРУЗКА Змішайте 1 частина у зниженні дози рівний з OXY ПЕРЕЗАГРУЗКА частина 2 каталізатора.
вікно :. 100 мл пляшки, коробки з 2 шт (зниження частина 1 + частина 2 catallizzante)

Related

DECOLORVIT ПЛЮС - SELECTIVE
DECOLORVIT СВІТЛО - SELECTIVE
DECOLORVIT ШКІРИ ГОЛОВИ - SELECTIVE
COLOREVO білява - SELECTIVE

X

privacy