.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


Kirpyklų žirklės
Kirpyklų žirklės - CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI - Žirklės Plaukų

Rate this product:


0 click

Kirpyklų žirklės
CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI - Žirklės Plaukų


žirklės yralabai svarbus darbo įrankis stilistė kirpėja, kad neduos nieko, net ne paskolos, kolega ar darbuotojams.

Flagman straipsnių nagrinėjami CO.IN. yra SHEAR JUVELYRIKA meteoritas, tik medžiagų, su kuriomis ji yra pastatyta, remiantis meteoritas juostoje, todėl garantuojama gyvenimas : galite pagaląsti peilius nepakenkiant nusidėvėjimą ir išlaikyti savo ilgai vyko viela. Taip pat unikalus savo forma, už likutį ir ergonomikos naudojimo tyrimo, apdailai į Damaską. Jo unikalumas leidžiaobjektas trokštama specialistų ir kolekcininkų, ir daro tai išskirtinis ir prestižinių apdovanojimų tarptautiniuose konkursuose.

Banner DUOMENYS
Pradinė idėja buvo sukurtiunikalų, beveik stebuklinga, kad kartu vidinę vertę vienodai svarbios simbolinę prasmę, pavyzdžiui, tikslo, tada maniau tik trijų menininkų pasaulyje, kad bus įrodyti, vertas šio sudarymo.

Taigi, žirklės JEWEL meteoritas buvo atliktas 3 gabalus, kurios dėka meistriškumo klastotojai įgūdžių italų, damastas plieno prisijungė prie šio klausimo iš dangaus. Daiktai, kurių šaknys kiek atgal laiku, su tos pačios medžiagos, kaip suklastotų kardai senovės riterių, objektai, su gilia šaknų erdvę priimti, nesmetalinė folija yrameteoritas.

Banner DAMASCUS DIZAINAS
Riteris buvo jo kardas ir jo kalvė yralėtas procesas ir stebuklinga. Tolimose Damaske tuo kryžiuočių ir turnyrai metusena tradicija meistriškumo ginklininkams pagimdė objektų milžinišką vertę : jie buvo pastatyti Damasko plienas.

Legenda pasakoja, kadkardas pagamintas iš plieno damastas galėtų sumažinti uolą, suvyniotos aplink vyrą ir atgal tiesiai, be galimybės kada nors prarasti pažangiausius. Medžiaga, derinti lankstumą ir tvirtumą dėl skirtingos absorbcijos anglies, daugiausia sutelktos kardu, išlaikyti savo pagrindinį branduolį gana minkštas. Ilgą laiką, nuo 1300, nebuvo šio proceso naujienos, kad mes gedėjo savo nuostolius, bet neteisingai.

Banner UŽRAKTAS lango viršuje hairstylists
Geriausias atvejis specialiai 3 gabalus žirklės papuošalai meteoritas . Aliuminio blokas, kad tilptų savo tuščiavidurio sėdynės lazeriu šių išskirtinių daiktų. Pjūvis TOP hairstylists, ant dviejų pusių langebloko ir dangtelio viršaus apačios, jis pagerina blizgesio / satino medžiagos, kurioje jis pagamintas.

X

privacy