.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


LINE ŠAMPŪNAS
LINE ŠAMPŪNAS - EMMEDICIOTTO - Šampūnai plaukams

Rate this product:


0 click

LINE ŠAMPŪNAS
EMMEDICIOTTO - Šampūnai plaukams


Banner 01 KIEKVIENA DIENA ŠAMPŪNAS
Ypač švelnus šampūnas geriau veido prausimuisi, visiems plaukų tipams, idealiai tinka dažytiems plaukams. Rugiagėlė ir ramunėlių suteikti tam tikrą kvapą, kuris lieka ant plaukų.

07 TONIC ŠAMPŪNAS
Suformuluota dinamišką medžiagų, pavyzdžiui, kreatino ir ženšenio ekstraktas, suteikia tvirtumo ir apimties plaukus. Eterinis aliejus iš mėtų ir jo dariniai stimuliuoja ir gaivina galvos odą.

Maistinė ŠAMPŪNAS 08
Mitybos valymo gydymo plaukų pabrėžė ir dehidratuota. Sudarytas iš ingredientų, ypač odos ligoms toleravimą. Alyvuogių aliejus, pieno baltymai ir Aloe Vera maitina ir numalšinti sausus plaukus todėl minkštas, blizgantis ir lengvai iššukuojami.

dažytiems plaukams šampūnas 14
Taišampūnas, kuris nustato kai pH 4 spalvos. Iš kviečių baltymai,naujos kartos apsaugos nuo saulės ir P10.PC išlaiko savo spalvą ilgiau ir ryškiau laikui bėgant. Jis palieka malonų kvapą ant plaukų.
dėžutė:. , 250 ml tube, 1000 ml buteliukas

22 LUXURY ARGAN SHAMPOO
atitinka plaukai trapūs, sausas ir be blizgesio poreikius. Jo formulė puikios kosmetikos savybės dirbti kartu, siekdamos užtikrinti hidrataciją ir maitina plaukus, palikdamas ją minkštą, šilkiniai ir puikios formos.
dėžutė:. , 250 ml tube

Related

X

privacy