.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


VITALKARE
VITALKARE - VITALFARCO by MAXIMA - Šampūnai plaukams

Rate this product:


0 click

VITALKARE
VITALFARCO by MAXIMA - Šampūnai plaukams


Banner Šampūnas gydant PREVENCIJOS kritimo
Švelniai valo atlieka gydantį adjuvantą, stiprinti ir valymo. Konkrečių tricopeptidi į sinergiją su provitaminu B5 ir natūralių ekstraktų iš Capsicum ir Arnica veiksmingumą, prisidėtų prie gyvybiškai svarbių funkcijųfolikulus skatinti sveiką plaukų augimą ir užkirsti kelią jos patenka tobulinti. Tai suteikia gerą šukavimas ir kūną. Taip pat tinka ant jautriai galvos odai. Vartojimas kartu su Vitalker plaukų losjonas ar plaukų serumas.
Pakuotė: 250 ml buteliukas

Banner TREATING pleiskanų Šampūnas
Švelniai valo atlikti intensyvų pleiskanų.
Veikliųjų medžiagų ir Salvia ir Islandijos Licheniu natūralių ekstraktų derinys skatina galvos odos normalizuoti pašalinant sausas ir riebaluotas pleiskanų (metodas Pleiskanos balų sistema) ir padėti užkirsti kelią jų kūrimuisi. Kova riebumą nekeičiant ir odos pusiausvyrą ramina niežėjimą. Tai suteikia gerą šukavimas ir kūną. Vartojimas kartu su Vitalker plaukų losjonas ar plaukų serumas.
Pakuotė: butelis 250

ŠAMPŪNAS TREATING imtis veiksmų GREASE normalizuoti
Švelniai valo atlikti intensyvų anti- riebalus, ramina ir valantį. Funkcinių medžiagų sebomodulatrici ir natūralių ekstraktų Eukaliptas ir dilgėles asociacija, padeda normalizuoti riebalų sekreciją išlaikant lipidų plėvelės stabilumą ir gamtos Perskirstymo jei pakeista. Tai padeda neutralizuoti fermento 5 - α - reduktazės, viena iš pagrindinių priežasčių, dėl riebios galvos odos ir plaukų slinkimas. Jis balzamiko ir bakteriostatinės savybės, kurios trukdo mikroorganizmų augimo. Suteikia plaukams apimties ir lengvumo. Taip pat tinka ant jautriai galvos odai. Jis gali būti dedamas į gydymo Vitalker.
Pakuotė: 250 ml buteliukas

Banner serumas gydant PREVENCIJOS kritimo
Naujoviški formuluotė skirta optimizuoti lokalizuota rudenį gydymą, turi būti naudojamas išskirtinai palaikomosios fazės arba prevencijai. Dėka specialaus ir unikalaus koncentrato veikliųjų sudedamųjų dalių, padeda atkurti fiziologinį gerovę odą ir neleis jai kristi. Veiksmų, susijusių su konkrečia tricopeptidi ir provitamino B5 suteikia reikiamą energijos suvartojimą sveiką plaukų augimą. Natūralūs ekstraktai Arnica ir vaisiai Produkte esančios, turitenaudinga atgaivinti plaukų lemputę, nes jie skatina vietinę plečia kraujagysles ir prisideda prie odos mikrocirkuliaciją atkūrimo. Jie taip pat turi priešuždegiminių, antimikrobinių ir pleiskanų funkciją ir vykdyti veiksmingą ramina niežėjimą. Idealiai tinka rudenį, susijusių su jautria oda.
Pakuotė: butelis 100 ml

Banner SERUMAS TREATING pleiskanų
Naujoviški formuluotė skirta optimizuoti lokalizuota pleiskanų gydymo, turi būti naudojamas išskirtinai palaikomosios fazės arba prevencijai. Veikliųjų sudedamųjų dalių (Piroctone Olamine) ir natūralių ekstraktų Licheniu ir Sage įrodyta derinys skatina galvos odos plaukų normalizavimas ir pašalina sausas pleiskanas ir riebi (metodas Pleiskanos balais sistemą), padeda užkirsti kelią jų kūrimuisi. Islandų Kerpės sinergija su bakteriostatinę veiksmų produkto, nes jis yrapuikus antagonistas augimo P.ovale, daugiausiai atsakinga už pleiskanų susidarymą. Salvia kovos riebumą ekstraktas nuramina niežulį.
Pakuotė: butelis 100 ml

Banner TREATING losjonas VEIKSMŲ INTENSYVI KOVOS
Gydymas losjonas su intensyvaus veiksmų pagalbine medžiaga, remiantis unikalų ir išskirtinį koncentracijos atgaivinti ingredientų. Veiksmų, susijusių su konkrečia tricopeptidi, provitamino B5 ir natūralių ekstraktų iš Capsicum ir Arnica suteikia reikiamą energijos suvartojimą sveiką plaukų augimą, išvengti kritimo. Vaidina galiojantį atpalaiduojančiomis plaukų lemputę, nes ji stimuliuoja vietinį kraujagyslių išsiplėtimą ir padeda atstatyti odos mikrocirkuliaciją gerina realią būklę galvos. Vaisiai turi teigiamą veiksmą iš įdomiausių dalių ir turi anti -uždegiminių, nuo pleiskanų, anti- niežulys. Iš Arnica ekstraktas, taip patramina ir antimikrobiniai funkcija, stiprina ir tonizuoja odą : jis padidina kraujo tekėjimą į audinių aktyviųjų paviršiaus gyvybiniams procesams ir decongest apatinius sluoksnius. Rezultatas: neutralizuoja 5 - α reduktazės veiklą, viena iš lyderių dell'atrofismo plaukų lemputę, kuri sukelia priešlaikinį plaukų slinkimą
.Pakuotė: 12 buteliukų po 10 ml

Banner LOSJONAS gydyti pleiskanas Intensyvus VEIKSMUS
Gydymas nuo pleiskanų losjonas su intensyvaus veiksmo, remiantis išimtine ir neprilygstamą koncentracija funkcines specifikacijas. Piroktono Olamine skatina galvos odos normalizavimo ir pašalina sausas ir riebaluotas pleiskanų (metodas Pleiskanos Scoring System), padeda užkirsti kelią jų kūrimuisi. Bio - stimuliuojantis veikla natūralių ekstraktų ir stimuliuoja visą keratinization nuo pleiskanų iš galvos, kovoja riebumą atitinka hidroelektrinės lipidų plėvelę odos ir ramina niežėjimą. Ekstraktas Islandų Kerpės sinergija su bakteriostatinę veiksmų produkto, nes jis yrapuikus antagonistas augimo P.ovale, daugiausiai atsakinga už pleiskanų susidarymą. Sage ekstraktas stimuliuoja, tonizuoja, antiseptikas, priešuždegiminis ir anti- riebalų.
Pakuotė: 12 buteliukų po 10 ml

Banner VALOMOJI GYDYMO alfa -hidroksi IR arbatmedžio aliejus
Remiantis Alfa - hidroksi rūgštys atlieka giliai valo odą, šalinant riebalų, negyvas odos ląsteles, mineralinių likučius ir toksinus. Saugo plaukų folikulus taip užkertant kelią žalingų laisvųjų formavimas kepurės KERATOLITIKAS. Praturtintas arbatmedžio aliejumi, vaidina svarbų valymas ir priešgrybeliniai. Drėkina, deguoniniai junginiai ir pagyvėja odos, skatina ląstelių atsinaujinimą. Ir idealus prieš bet kokį gydymo taktikos, nes pagerina jo skverbimąsi ir padidina jo veiksmingumą.
Pakuotė: 150 ml buteliukas

Related

X

privacy