.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


DIKSOWAVES
DIKSOWAVES - DIKSON - Ilgalaikis plaukų

Rate this product:


0 click

DIKSOWAVES
DIKSON - Ilgalaikis plaukų


labiausiai naujoviškų ir novatoriškų naują išvaizdą mados reiškiniai bangos
Plaukų sugarbanojimo gydymo, kuris trunka 8 savaites. Parengta pagal keratino, konservai savijautos būseną ir plaukų vientisumą. DIKSOWAVES WAVEACTIVE tampa mados dėka nugara aukštyn, kitą metodą, nauja priemonė gaminti bangos plaukų, Filippo Sepe pasirašo. Keratino, kas pagamintų gauna viduje odelės ir tvirtinasi prie veiksmingos ir akivaizdus regeneracijai, pareikšti maitina plaukų pluoštas plaukų veleno.
DIKSOWAVES WAVEACTIVE yra mosuoja gydymas derinant sinergistiškai 4 veiklos produktai:
1. plaukų garbanojimo skystis purškimo su keratino.
Tiesiai ant plaukų galima apipurkšti praktinių purkštukas, yra pirmasis žingsnis mosuoja gydymo.
2. atminties purškimo su keratino.
Antros pakopos formą, atsižvelgiant į plaukų gydymas, plaukų sugarbanojimo saugo su nugara aukštyn. Purkštukas palengvina visą plaukų produktų platinimo.
3. elastingas kondicionierius su KERATINO.
Labai svarbiu atkurti plaukų natūralų minkštumą ir elastingumą, subalansuotas judėjimas. Tai trečiasis žingsnis perming gydymo.
4. elastingas CURL CURL ATGIMSTA purškimo su KERATINO.
Pusė džiovinti, po garbanojimo ir gydymas po kiekvieno plovimo naudoti ar sausiems plaukams stiprinti ir išlaikyti poveikis "judėjimas".
pakuotės: buteliukai po 500 ml.
vartojimo būdas:
NUGARA METODAS. MINKŠTAS JUDESIUS.
-Mūvėti pirštines.
-Po to, kai jūs turite valyti plaukus, išskalaukite ir sausai su rankšluosčiu. Iš dalies sausas pašalinti vandens perteklių.
-Šukos. Dėl vidutinių ir ilgų plaukų purškalas
DIKSOWAVES. WAVEACTIVE n ° 1 garbanojimo skystis ant ilgio, kad pirminė-perming sugėrimo produkto.
-Pasirinkite sruogų plaukų storio ir pločio priklausomai nuo norimo rezultato. Uždėkite užraktą į marlę ir suristi NUGARA paimtas iki šaknų.
-Pašalinti NUGARA aukštyn žaizdą ir sustabdyti plaukų kryptis su snapu plaukų segtukus NUGARA aukštyn.
-Užbaigti paruošimas per galvą.
-Izoliatas jūsų veido ir kaklo kontūrų ir užpildyti DIKSOWAVES formą. WAVEACTIVE Nr. 1. Plaukų garbanojimo skystis purškimo gausiai visoje plaukus.
-Vidutinio ilgio plaukų tiekimo nuo 30 iki 40 ml produkto (apibarstyti apie 40).
-Palikite 10 minučių ir gerai išskalauti, nuo 3 iki 5 minučių, su labai mažai vandens slėgiui. Švelniai SUVILGYKITE plaukus su rankšluosčiu ir purškimo nuo 50 iki 70 ml DIKSOWAVES. WAVEACTIVE n ° 2 atminties per visą galvą plaukai. Palikite 5-10 minučių, priklausomai nuo pageidaujamo rezultato intensyvumo. Plaukų įrašą, plaukų deginant antgaliais NUGARA aukštyn ir išskalauti gerai ir energingai plaukus.
Taikomos DIKSOWAVES. WAVEACTIVE n ° 3 elastinga kondicionierius, palikite kelias minutes ir nuplaukite dar kartą. DAB ir tęsti išdžiovinti plaukų džiovintuvu difuzorius. Jei norite, per vidurį ar gale džiovinimas, taikomas, atsižvelgiant į plaukų, ilgis nuo 8 iki 12 DIKSOWAVES spurts. WAVEACTIVE n ° 4 elastinga Curl, kad ji lanksti ir apibrėžti judesių. DIKSOWAVES gydymo. WAVEACTIVE gali sušvelninti raudonos arba juodos spalvos plaukų. Banguotos poveikis trunka 8 savaites.

X

privacy