.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


Banguotas UP
Banguotas UP - EMSIBETH - Ilgalaikis plaukų

Rate this product:


1 click

Banguotas UP
EMSIBETH - Ilgalaikis plaukų


banguotas - UP yrapuikus balansas tarp mados ir tūrio visos už plaukų struktūrą. Plaukai blizga ir sodrios, su bangų ir garbanų iš absoliučios paramos, be tampa trapūs ar dehidratuoti, dėka Kombinuotosios veiksmų bambuko čiulpų ir kviečių baltymų, kad sustiprinti savo pluoštus ir suteikia blizgesį, apimtį ir valdomumą.

banguotas -up sudaro:
- 3 skirtingų tipų mokymosi :
- Banguotas Up 0 : natūralių plaukų sunku, sunku ar stiprus ;
- Banguotas - Iki 1 : Natūralus plaukai;
. - Banguotas -Up 2 : naudoti spalvos ir apdoroti plaukai
-Neutralizuojantis

Banguotas UP PATAISYMAS: yraneutralizuojantis skystis tinka pritvirtinti prie visų banguotų -Up formulavimo. Lengva naudoti, jis yra paruoštas naudoti ir neturėtų būti skiedžiamas vandeniu.
-Nenuplaunamuose į kondicionieriaus

Banguotas UP TONIC :ne skalavimo kondicionierius kuri prasiskverbia giliai į plauko struktūrą, suteikiant hidratacijos, jėgą, kūno ir blizgesį. ULTRA - šviesa yra idealus po nuolatinių cementai svarstyklės, saugo ir stiprina plaukų skaidulas didinant šukos ir lengvumą.

Banner naudojimo būdas : , plauti plaukus kruopščiai ir paglostyti rankšluosčiu. Tęskite į suktukus montavimodydžio norite. Taikyti banguotas -up 0/1/2 užrieskite į Tą ir ir sočiųjų kruopščiai. Palikite maždaug 10-15 minučių. Kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu. Dab ir toliau su 120 ml banguotų UP FIX taikymo neutralizuoti. Palikite 8-10 minučių ir kruopščiai nuskalaukite. Prieš džiovinimą, pilnas gydymas banguotas - UP tonikas pareikšti gyvybingumą ir elastingumą į plaukus.
dėžė:
Banguotas UP 0/1/2 : 250 ml buteliukas ;
Banguotas UP PATAISYMAS: buteliukas 500 ml ;
Banguotas UP TONIC : 150 ml buteliukas .

X

privacy