.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


BIOLOGIC
BIOLOGIC - HANTESIS - Ilgalaikis plaukų

Rate this product:


0 click

BIOLOGIC
HANTESIS - Ilgalaikis plaukų


nuolatinis organinės vieno jėga

Banner BIOLOGIC Permė - Nuolatinė Biologinis unikalus stiprumas
Sudėtyje yra sojos baltymų, maistinių medžiagų į plaukų struktūrą,keratino amino rūgščių ir Jūrų kolagenas drėkina ir padidinti plastiškumą neleidžiančios Split baigiasi ir pažeistų plaukų atstatymui.
naudojimo būdas : taikyti garbanojimo losjonas po vyniojimo plaukus su suktukais, palikite apie 5 iki 20 minučių, priklausomai nuo plaukų poringumas. Nuplaukite drungnu vandeniu, kol visiškai pašalinti skysčio ; nuvalykite vandens perteklių iš kiekvienos Tą ir tada pereikite prie prisotinimo su neutralizatoriumi
.Naudokite apie 70% neutralizavimo agentas (pati versija, su ir be vandenilio peroksido) sočiųjų suktukus, tada palikti apie 5 minutes.
Švelniai nuimkite suktukus ir platinti likusį neutralizuoti (30% paketo), kryptis pagal kryptį. Palikite 1-2 min. Kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu. Tęsti stilius. Tik profesionaliam naudojimui.
dėžė: , Permė komplektas butelyje su aplikatoriumi purkštuko 100 ml buteliukas su purkštuko aplikatorių neutralizatorius 100 ml

Banner kvapus PURŠKIMAS - purkšti kvepalų nuolatinis
Jame yra veikliųjų medžiagų kompleksas, kuri fiksuoja bei kvapą skleidžiančios molekulės juos transformuojant į inertinių produktų, todėl tokiu būdu negali būti suvokiama mūsų uoslės sistema.
naudojimo būdas : , baigusi chemijos tarnyba tęsti su šampūnu, rankšluosčių džiūti vandens perteklių ir purškimo produktų kvapo valiklis. Neplaukite galiausiai pereina į raukšlėtis. Tik profesionaliam naudojimui.
dėžė: , purškimo butelis 70 ml


Stingdiklis PIENAS - veiksmas lyginti ir plumping
BIOLOGINĖ želatinizuojantis pieno įtraukti į Permė. Turi glaistų ir plumping. Sudėtyje yra hidrolizuotas keratinas, puikus maitina ir stiprinaplaukai sausi ir silpni.
naudojimo būdas : , sumaišykite produkto santykiu 1:1. Naudojant šepetėlį taikyti mišinį 3 mm nuo pagrindo, pradedant nuo sprando. Skleiskite mišinio tolygiai į plaukus ir diegimo skalavimo laikas kruopščiai.
dėžė: , buteliukas su snapeliu dozatorius 125 ml

Related

X

privacy