.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


AXENIA
AXENIA - SOCO - Ilgalaikis plaukų

Rate this product:


3 click

AXENIA
SOCO - Ilgalaikis plaukų


ONDEMOVE - garbanojimo sistema

Banner Axenia ONDEMOVE yranauja garbanojimo sistema galėtų sukurti apimtį, paramos ir nuolatinių kalvotumus per vieną konkrečią losjonas visų tipų plaukams. Formulavimas modernus ir novatoriškas amoniako ir praturtintas sojos baltymų hidrolizatai, amino rūgšties yra jūrų kolageno ir komplekso Polyquaternium - 6, kurie iš kūrimo proceso metu? Curl turi drėkinamųjų ir maitinamųjų plaukų išlaikant savo struktūrines savybes.
ONDEMOVE sudaro losjonas pagražinimais amino rūgščių universalius ? irneutralizuojantis sistema ne neutralaus pH, gali atsinaujinti sieros tiltus taip užtikrinant elastingumą ir lucentezzza curl.
naudojimo būdas : Po šampūnu, sočiųjų su skystųjų liejimo plaukus suvynioti į suktukus ir palikite 5 iki 18 minučių, priklausomai nuo plaukų tipo :
- Natūralių plaukų smulkios ir sunkiai užrakto greitis 10-18 minučių
- Natūralių plaukų normalus Ekspozicijos laikas 10-15 minučių
- Natūralių plaukų storio ir akytos užrakto greitis 10-12 minučių
- Dažytiems plaukams laikas 5-10 minučių
Pasibaigus veikimo laikotarpiui pasibaigus ir nenuimant suktukai kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu ir tada pradėti Saturation su neutralizavimo taikomos tiesiogiai ant ritinių su atitinkamu dozavimo už 10 minučių. Neutralizuojantis nėra vandenilio peroksido kaipbendras neutralizuojančių veikia greitai ir išsamiai į visus spyna nereikia žaisti užrieskite. Per įrengimo metu nenaudokite šilumos šaltinis, nesformulė yra pajėgi sukurti visą savo jėgąlabai greitai ir efektyviai. Daugiau nei 10 minučių žaisti suktukai ir gerai išskalauti. Atsižvelgiant į labai ilgus plaukus padidinti išlaikymo laiką 5 minutes atveju.
dėžė: - tai švelnus universali sistema amino rūgštys : 250 ml buteliukas
- Neutralizuojantis sistema ne neutralaus pH : 500 ml buteliukas

X

privacy