.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


AXENIA
AXENIA - SOCO - Ilgalaikis plaukų

Rate this product:


2 click

AXENIA
SOCO - Ilgalaikis plaukų


AXENIA

techninė markės SOCO sukūrė du profesionalius sprendimus, būtinus per saloną gauti plaukų tiesinimas, kosmetikos, natūralius, patvarūs ir gražūs vilnija. AXENIA ULTRA STRAIGHT lyginimo sistema ir AXENIA ONDEMOVE garbanojimo sistema:. Priešingybės traukia

Banner ULTRA STRAIGHT - lyginimo sistema universalus kremas gelis
Sukurti sklandžiai poveikį Extreme itin natūralus ant visų tipų plaukams.
Paskutinės kartos be formaldehido ir thioglycolates formulė, yra didelis procentas keratino, kuris garantuoja restruktūrizavimą, kondicionierius ir apsauginė lyginimo metu. Rezultatai bus nuostabi ant plaukų :. Neutralizavimo garbanos, lygūs natūralus plaukai minkšti ir šilkiniai veiksmų programa, itin tiesi šviesos efektas
ULTRA STRAIGHT sudaro losjonas tiesinimo kremas gelis universaliosios ir neutralizavimo sistema ne neutralaus pH, gali remontuoti natūralų pH plaukų apibrėžiant sklandų formą.

Banner ONDEMOVE - garbanojimo sistema
AXENIA ONDEMOVE yranovatoriškas garbanojimo sistema galėtų sukurti apimtį, paramos ir nuolatinių kalvotumus per vieną konkrečią losjonas visų tipų plaukams. Modernus formulavimas Amoniakas nemokamai ir praturtintas hidrolizuoti sojų baltymai, amino rūgšties yra jūrų kolageno ir Polyquaternium - 6, kad kuriant sūkurio proceso metu turi drėkina ir maitina plaukus, tuo pat metu išlaikant savo struktūrines savybes kompleksas.
Ondemove sudaro losjonas liejimo į amino rūgščių universaliosios irneutralizuojantis sistemos ne neutralaus pH, gali atsinaujinti sieros tiltus taip užtikrinant elastingumą ir blizgesį susirangyti.
dėžė: , 250 ml buteliukai

Banner ONDEMOVE - neutraliame pH neutralizavimo sistemos
Losjonas neutralizavimas ne neutralaus pH, paremta jūrų kolageno amino rūgščių kompleksas, kuris bus naudojamas kaip sistemos ir nustačius pulsacija Ondemove ar lyginimo sistema Ultra Grynas.
dėžė: , 500 ml buteliukas

X

privacy