.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


PLATINUM BRUSH - keramikos cilindras
PLATINUM BRUSH - keramikos cilindras - GIUBRA - Plaukų šepečiai

Rate this product:


0 click

PLATINUM BRUSH - keramikos cilindras
GIUBRA - Plaukų šepečiai


PLATINUM BRUSH - cilindro į Ceramica


• keramika dengti cilindraišiluma yra paskirstoma tolygiai paviršius neleidžiantis pažeisti odą ir plaukus. Šepetys pagamintas iš tradicinių Aliuminio balionų ne apdorotų kaupiasi daug šilumos į vieną tašką, todėl jos įkaista pernelyg. Platinum cilindrasužuotpadengtas keramikos šilumos išsisklaido tolygiai paviršiuje ir taip išvengti galimos žalos plaukams ir odai. taip patKeraminiai yranemetalo mineraliniųchemiškai cukruotosdirbo aukšto slėgio ir aukštos temperatūros paprastai vadinami Bio- keramikos. Ši medžiaga Bio- Keramikos spaudai infraraudonuosius spindulius, kurie gali pasirodyti esąs labai naudingas siekiant išvengti Split baigiasi susidarymą ir apsaugo nuo per didelio karščio odą.

• NANO SILVER TECHNOLOGIJA apsaugo nuo bakterijų ir grybelių susidarymą. sidabras (Ag +) buvo pripažintasnuo seniausių laikųkaip medžiaga, kuri turi ir natūralių galių, kurios padės išvengti grybelio ir bakterijų, kurios turi antibakterinių savybių formavimąsi. Norėdami padidinti šiuos privalumus naudojant Nano Silver technologija.
Kitaip tariantkaisidabras yra padalinta į nano - dydžioty 1000000.žmogaus plauko storisbūdingus privalumus Silverkad yra antibakterinis funkcijadetoksikuojanti ir sterilizavimotapo dar labiau koncentruotas ir efektyvus. Naudojant šepetėlį su Platina Nano Silver technologija plaukai įgaus tam tikrą naudą.

X

privacy