.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


DE: C Premium Kremas
DE: C Premium Kremas - ALTER EGO ITALY - Plaukų šviesinimo

Rate this product:


2 click

DE: C Premium Kremas
ALTER EGO ITALY - Plaukų šviesinimo


whitener kremas aukštos kosmetikos veiksmų

Balinimo kremas su aukštos kosmetikos veiksmų, išplečiaesamų įvairių techninių produktų Decoego profesionaliam balinimui. Ji siūlo 360 laipsnių paslaugą iš labiausiai tradicinių dryželiais su folija, įbrėžimų, balayages, šviesos smūgių su mentele ar šukos, įvairių kontrasto metodus.
Dėka savo kreminės tekstūros, tankus ir kompaktiškas, ir jo molekulinės sudėties glaudesnio su naujoviškų Hydra Loock sistema, suteikia didesnes taikymo paprastumo ir tinka visiems spalvos metodus.
Jo tekstūra reiškia maistingą ir kosmetikos gydymo, kad ne stangrina ir nesausina plaukų per etapais jausmas. Sudėtyje yra :. Bičių vaškas, kukurūzai, Taukmedžio sviestas, Kaolinas
Jo unikali Hydra Loock sistema pagrįsta vaškas leidžia jums įtraukti veikliąsias medžiagas per apsauginį tinklą aplink kaip apsauginis avilio plaukus. Tai natūralios kilmės mechanizmas skatina tolygesnis grietinėlės ir leidžia geresnį sukibimą ant plauko struktūrą.
Be to,Bio - kondicionavimo Rūpinimasis sistema pagrįsta baltymų Kukurūzai veiksmų, padeda subalansuoti natūralų plaukų baltymų, suteikia pilnatvę spalvą, blizgesį ir gyvybingumą.
paketą . maišas 250 gr

X

privacy