.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


JOC'Color Line'
JOC'Color Line' - BAREX - Plaukų šviesinimo

Rate this product:


0 click

JOC'Color Line'
BAREX - Plaukų šviesinimo


JOC'Color Line'

Banner balinimo milteliai mėlyna - poveikis antigiallo
su D- pantenoliu
Išblukti didžiausią pagarbą odos ir plaukų, ir tolygiai apšviečia su nepriekaištinga rezultatus. Balinimo milteliai ir Color Line JOC skirtas išblukimas sumos, vidurkiai, ar skaityti, renginiai, beicavimo ir balayages. Formulės D- pantenolis aktus apsaugoti ir drėkinti plaukus, o mėlyni pigmentai, kurie sudaro neutralizuoti priėmimogeltona spalva daugiau gamtos poveikio. Ačiū granulių, iš kurių jis sudarytas, balinimo milteliai nėra išsklaidyti ore maišant, užtikrinantdarbo aplinka saugiau ir sveikiau.
D- pantenolis,svarbi sąjungininkė, yraprovitaminas, kurių savybės yra žinomas ir vertinamas už metus profesinės plaukus. Naudojamas formulių efektyvesnis, remontas žalą, kurią sukelia agresyvioji cheminiu ar mechaniniu gydymo, palaikyti tinkamą lygį hidratacijos ir išvengti sausumo plaukų ir Split baigiasi formuluotę. Jei Balinimo milteliai ir D- pantenoliu aktų sinergijos su specialiais katijoninių ingredientų, kadplaukai minkšta, elastinga ir lengvai iššukuojami formulę.
naudojimo būdas : ne metalo dubenyje užpilkite du šaukštus miltelių ir įpilkite oksiduojančios emulsijos kiekio reikia pasiekti norimą nuoseklumas (2 dalys oksidatoriaus ir 1 dalis miltelių) Naudokite Joc oksidas ant 20/30/40 Vol priklausomai nuo balinimas laipsnį norimą. Patartina, todėl kontroliuoti balinimo laipsnį įrengimas (mažiausiai 20, daugiausiai 35 minučių) metu. Kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu, tada eikite į Joc Re -Balance Shampoo.
dėžė: , 250 g maišelis pakuotėje 2

Related

LEIDŽIAMI - BAREX
Paryškinti ASSURANCES - BAREX
JOC'Color Line' - BAREX

X

privacy