.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


BLUE DECO MILTELIAI - balta DECO MILTELIAI
BLUE DECO MILTELIAI - balta DECO MILTELIAI - EXTREMO - Plaukų šviesinimo

Rate this product:


2 click

BLUE DECO MILTELIAI - balta DECO MILTELIAI
EXTREMO - Plaukų šviesinimo


grožio šukuosena

Banner DECO MILTELIAI BLUE balinimo milteliai mėlyna kompaktiškas sustiprinti veiksmai pasiekti tobulą blondinė su maksimaliu žaibas. Ji dirba su labai saugos ir universalumą. Idealiai tinka žaibas greitas ir galingas iki 7 atspalvių natūralaus arba dažytiems plaukams. Formulės Itin kompaktiškas, ji nesukuria dulkių poveikį ruošiant ir vengti įkvėpti ore esančių dalelių. Sudėtyje yra drėkinančių veikliųjų medžiagų, kad išsaugotų plaukų sveikatą. Mėlynos pigmentus su anti- geltona veiksmų formulė leidžia ypač tinka nuo dryžių ar akcentų į orą arba saugomoms (folijos) metodus.

Banner DECO balti milteliai balinimo milteliai balti milteliai formuluotė su savo sunkiojo nelakiųjų, pilnas aukštos kokybės medžiagų ir pigmentų mėlyna - violetine, derlius puikus balinimas su bet technika (dryžiai, spalvos pakitimas, deginimasis ir tt). didžiausia pagarba plaukai, užkirsti kelią spalvą keičia oranžinės ir geltonos spalvos.

Banner naudojimo būdas : ti tinkamas pirštines, pereikite prie į gerai vėdinamoje patalpoje mišinio, supilkite į nemetalo dubenėlį ir pridėti reikiamą dozę mažų doziųoksiduojančios emulsijos kol gausite nuoseklumą pageidaujama. Gerai sumaišykite su oksidatoriumi į 10-20-30 arba 40 tūrio su maišymo santykis 1:2
dėžė : stiklainiai 500 gr .

X

privacy