.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


PERFECTA bleach Puderniczka 02/01
PERFECTA bleach Puderniczka 02/01 - FAIPA - Plaukų šviesinimo

Rate this product:


1 click

PERFECTA bleach Puderniczka 02/01
FAIPA - Plaukų šviesinimo


decolorizing Puderniczka be amoniako

Banner 01 ypatingo dryželiais
Ypač tinka balinimo sumų, vidurkių, skaityti, balayages, dryželiais ir beicavimo. Jis taip pat gerbia ir trapi plaukus. Pateiktos detalės mėlynų pigmentų smulkiai dulkinių milteliai, veikdama kaip optiniai balikliai, žaistiveiksmingą kovos su geltona. Gautas mišinys yra riebus, ne sloga ir ne sausas taikymo ir diegimo metu. Lengva naudoti ir paruošimas, yra saugus dėl savo balinimo galia rezultatas keičiamo dydžio.
Instrukcija jį naudoti rekomenduojama naudoti su oksidantų profesinės PERFECTA Creme kūrėjas, specialiai sukurta ir prieinama 10, 20, 30 ir 40 dydžių.
dėžė: , 500 g indelis

Banner 02 ŠILKAS MILTELIAI
Dėl balinimo medžiaga, stiprus ir balayages, dryželiais ir ėsdinimo. Jo ypač formuluojant yrašilko milteliai, suteikia kondicionavimo poveikį ir apsaugos, todėl minkšti ir blizgantys plaukai dar labiau pažeidžiama. Gautas mišinys yra riebus, ne sloga ir ne sausas taikymo ir diegimo metu. Lengva naudoti ir sukelti preparato saugus savo balinimo galios keičiamo dydžio.
Instrukcija jį naudoti rekomenduojama naudoti su oksidantų profesinės PERFECTA Creme kūrėjas, specialiai sukurta ir prieinama 10, 20,30 ir 40 tomų.
dėžė: , 500 g indelis

Related

X

privacy