.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


DECO JO
DECO JO - VITALITYS - Plaukų šviesinimo

Rate this product:


1 click

DECO JO
VITALITYS - Plaukų šviesinimo


whitener papildomų švelnus su simondsijų aliejumi

nauja formuluotė, praturtintas simondsijų aliejumi, apsaugo plauko struktūrą per spalvos, todėl tinka ploniems ir subtilus plaukų. Nepastovumas nulis didžiausią pagarbą aplinkai ir sveikatai. Ačiū išimtinei Gyvybės patento, JO DECO ypač subtilus būtų galima jį naudoti net jautriomis temomis.
Savybės : tinka ploniems ir subtilus plaukų, yra Ryžių krakmolas, kurio minkštėjimo poveikį plaukams ir odai. Lets get apšvietimas iki 6 atspalvių ir reikalauja užrakto greitis iki 60 minučių.
paketas:. stiklainis 500 gr

Banner DECO Soft Whitener kompaktiškas be amoniako - Balinimo milteliai kompaktiškas labai subtilus. Amoniakas nemokamai ir praturtintas natūralių šaltinių, tokių kaip guaro guma ir krakmolo ryžių, šviesina švelniai, nepažeidžiant plauko struktūrą. Paaukok minkštą apšvietimą ir ypač tinka natūralių plaukų, bazių, vidutinės šviesos, vidutinio švelniavilnių gyvūnų plaukų. Savybės: tinka apšvietimotonas ant tono ir subtilus apšvietimo efektai, kurių sudėtyje yra ryžių krakmolas su minkštėjimo poveikį plaukams ir odai. Leidžia gauti žaibas iki 5/6 tonai su užrakto greitis iki 45 minučių.

paketas: jar 400 gr.

Banner DECO GREITAS Whitener nelakiųjų greitai veikiantis - Tinka spalvos per visą galvą. Ekstremalus spektaklis su didžiausia pagarba plaukus. Riebus mišinys žaibas greitas ir aukštos rankena daro šį produktą itin tinka atšiaurių balinimas dažytiems plaukams, vidutinio tamsiai bazių ir vidutinio storio plaukams. Ji siūlo gerą pusiausvyrą tarp užrakto greičio ir apšvietimo gauta : 6/7 tonus didžiausių 45 minučių. Taip pat dėkojame ryžių, odos ir plaukų krakmolo nematote paveikė jų struktūrą.

paketas:. stiklainis 500 gr

X

privacy