.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


užstoti
užstoti - DEMERAL - Plaukų lakas

Rate this product:


1 click

užstoti
DEMERAL - Plaukų lakas


ekologinis lakas

Produkto

klasikinis Demeral aukštos kokybės. Gauti vienodą nustatymo be drėkinimo, svoris arba palikti likučius ir yra lengvai pašalinamas su paprastu teptuku insulto. Trys dydžių ir trijų tipų tvirtinimo kiekvienam reikia. Jame nėra raketinį kurą, kurios kenkia aplinkai ir žmonėms. Išgaravo ant drėgnų plaukų suteikia jums galimybę kurti, kryptis pagal kryptį, bet šukuosena su nuostabiu apimties. Dėl sausų plaukų jis suteikia formą su nauja išvaizda.
naudojimo būdas : , purkšti 20-25 cm nuo plaukų, kad būtų kryptingą nustatymo tvaresnis atitinkamos dalies lietaus vienodą poveikį plaukams prie šaknų tūrio poveikį.
dėžė:
- Tenuta vidurkis:. Buteliai 100, 250 ir 350 ml
- Tenuta tarpinė butelis 350 ml
.- Tenuta stiprūs. Buteliai 100, 250 ir 350 ml

lakas SPRAY
Lakas sukurtas patenkinti profesionalių kirpėjų poreikius. Dėka savo konkretaus preparato, leidžia jums greitai nustatyti šukuosena turint laiko be sukietėja. Jis taip pat leidžia atskirti plaukus nuo atmosferos drėgmės, kad išsipučia plauko ir sumažina tinka sandarumą.
naudojimo būdas : , taikomos išdžiūti plaukus stiliaus baigtas. Siekiant optimalaus rezultato išgaravimas yra apie 30 cm dall'acconciatura. Apibrėžti judėjimą, purškimo arčiau. Prieš vartojimą suplakti.
dėžė: , 500 ml buteliukas .

Related

X

privacy