.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


Taigi vienas Simondsijų TXT
Taigi vienas Simondsijų TXT - SOCO - Plaukų purkštuvėliai

Rate this product:


2 click

Taigi vienas Simondsijų TXT
SOCO - Plaukų purkštuvėliai


Naujas tekstūrą putėsiai su simondsijų aliejumi

Žinau

Vienas Simondsijų TXT minkštos putos, kuri suteikia struktūrą, kūno ir apimtis švelniavilnių gyvūnų plaukų ir Atėmimo gyvybingumo, suteikialankstus montavimas išlaikant ilgalaikę apimtį, nes savybes unikalus jos komponentus :

ALIEJUS Simondsijų : Šis augalas yra lipidų sudaryta iš vaško esterių mišinio, vitaminas E, B komplekso vitaminų, mineralų, tokių kaip cinkas, vario ir jodo. Taip pat gausu tokoferolių ir natūralių antioksidantų, labai panašus į žmogaus odos riebalų struktūrą, atgaivina, regeneruoja ir remontaspažeistus plaukus ir gydyti. Jis yra lengvai absorbuojamas į plaukus, kovoja su atrofija elastinių skaidulų ir kolageno atkurti natūralų plaukų atspalvį procesą, elastingumas ir minkštumą.
• Greipfrutų sėklų ekstraktas sudėtingų VITAMINO E (E + A + B1 + B5 + B6), suteikia plaukams maitinimą ir drėkinimą ; plaukai yra labiau gyvybiškai svarbus ir sodrios, taip pat puikus.

ypatingą

Vienas iš So Simondsijų TXT, į, yra iš Simondsijų - Grip efektas kuris leidžia kiek įmanoma paprasčiau naudoti: sukuria gruntas plaukai, struktūra tampa atspalvių ir tekstūros ; dėka šio rankenaplaukai išlieka daugiau valdomas ir nenuslysta džiovinimo metu. Nepriklausomai nuoplaukų pobūdis : gerai, didelis, dehidratuoti arba tobulas kiekvienas metodas ir stilius bus pagerintas dėka simondsijų TXT. Be to, dėka papajos aromatassaldus ir gaivus atogrąžų kvapas bus apnuodyti plaukai.


Naudojimas: Taikyti ant rankšluosčiu nusausintų plaukų ir nereikia skalauti.

Banner Pakuotė: buteliukai 150 ml ir 50 ml .

X

privacy