.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


GLAMOUR PERTVARKYMAS
GLAMOUR PERTVARKYMAS - CADIVEAU - Plaukų tiesintuvai

Rate this product:


0 click

GLAMOUR PERTVARKYMAS
CADIVEAU - Plaukų tiesintuvai


Ekologinė šepetys - už tiesūs plaukai iki 3 mėnesių

Nemokama toksinių medžiagų, turi naujų technologijų cukranendrių cisteinus ®, veiklioji medžiaga gaunama iš cukranendrių ir cisteino, sustiprina microparticole Ruby, kuris atneš blizgesį. GLAMOUR RESTRUKTŪRIZAVIMO veikia plaukų odeles priėmimoplaukų pluoštas paviršiaus daugiau sklandžiai ir vienodai. Nuo pirmojo jo taikymo,plaukai tampa mažiau garbanotas ir daugiau šeriami. Pasiekti 100 % sklandžiai, rekomenduojame dvi paraiškas (po septynias dienas). GLAMOUR restruktūrizavimas gali būti taikomas visų tipų plaukams, įskaitant chemiškai apdoroti arba sugadintas.

gydymo trukmė gali būti iki 3 mėnesių, priklausomai nuo plauko struktūros ir priežiūra. Linija susideda iš :

Banner - PRE PERTVARKYMAS ŠAMPŪNAS
Atidaro odelių, šalina nešvarumus ir paruošia plaukus gydymui.
dėžutė:. , 980 ml ​​buteliukas su balionėlis
- Pertvarkymo Ruby
Rekonstruojaplaukai todėl minkštas, blizgantis ir garbanos nemokamai.
dėžutė:. , 980 ml ​​buteliukas su balionėlis
- Instant Rebuilder
Baigti rekonstrukcijos ir pratęsimo metu į gydymo poveikį.
dėžė : buteliukai 15 ml.Banner naudojimo būdas : , plauti plaukus su PRE RESTRUKTŪRIZAVIMO šampūnas du kartus, išdžiovinkite plaukus džiovintuvu, kad apie 50 %, 60 %. Padalinkite plaukus į 6 dalis, su šukomis ir šepečiu pagalbos, taikomos RESTRUKTŪRIZAVIMO Ruby pradedant su vienu iš pakaušio srityse. Pakartokite šį procesą visų krypčių. Nusausinkite plaukus su plaukų džiovintuvu ir tada su plokštele, kryptis pagal kryptį. Šviesos plaukų, balinti ir dažyti praleisti 10-15 kartų plokštelę užrakinti ne aukštesnėje kaip 180 ° C, atsparus natūralių plaukų ir perduoti plokštelę atskirų sruogų 7-12 kartų esant didžiausiai temperatūrai 210 ° C temperatūroje Skalavimo, plauti plaukus su RUBY šampūnas, nuplaukite dar kartą. Trumpąją Rebuilder Taikyti, palikti ant 5 minutes ir nuskalaukite dar kartą. Blow Dry plaukus ir formuoti juos kaip norite.
GalimaHome Care rinkinys:komplektas naudoti namuose pratęsti gydymą gyvenimą, stiprinti plaukų ryškumą ir pašalinti garbanos.

Home Care Komplektą sudaro mini dydžių :
- RUBY šampūnas 250 ml buteliukas
- RUBY KONDICIONIERIUS 250 ml
- ATOSTOGOS Ruby 250 ml

Related

X

privacy