.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


DIKSOLISS. LISSACTIVE
DIKSOLISS. LISSACTIVE - DIKSON - Plaukų tiesintuvai

Rate this product:


0 click

DIKSOLISS. LISSACTIVE
DIKSON - Plaukų tiesintuvai


Garbanas su hialurono rūgštimi, keratino ir aminorūgščių kompleksas rekonstrukcinės
Naujų technologijų už naują Išlyginimas gydymas pasiūlyti Dikson, iš viso pagarba, sveikatą, plaukus, kurie leidžia lengvai naudoti ir ilgalaikį poveikį (8 savaites). Jo formulė leidžia sušvelninti apdoroti saugūs ir tinka visų tipų plaukams, fiziniai ir gydyti. Aktyvinti medžiagų užtikrinti, kad garbanos ir atstatymo plaukų tiesinimo proceso metu. Su DIKSOLISS gydymu. LISSACTIVE plaukus pasirodyti gražiai sklandžiai, hidratuotas ir šilkiniai liesti.
Formulėse veikliosios medžiagos yra:
HIALURONO RŪGŠTIS 1.
Gali apimti daug vandens molekulių ir užkirsti kelią žalai, audinių ląstelių pasitempimo padariniais, grąžina teisę tiekti iš natūralių plaukų.
2. KERATINO
Pasireiškia viduje odelės ir tvirtinasi prie plaukų Plaukų maitinamasis plaukų tepdami kremu Išlyginimas gydymas sėkmingas atnaujinimui veleno.
3. PRODEW 500 SAUGO
Amino rūgščių kompleksas sąveikauja retreaders suteikti postūmį energijos ir gyvybingumo į plaukų skaidulų daugiau nestruktūrinių ir atstatyti tinkamas sąlygas drėgmės, stiprumo ir tekstūros.
4. PIRUVATI
Ji kilusi iš Piruvo rūgštis, natūraliai pasitaikančių druskos medus, actas, fermentuotas vaisių ir obuolių ir stiprus keratolitiniu veiksmo. Į Piruvati yra tik DIKSOLISS formulėje. LISSACTIVE n ° 2 kremas Išlyginimas gydymo paskatinti, Išlyginimas.

DIKSOLISS produktų. LISSACTIVE yra suformuluotas be PARABENŲ ir FORMALDEHIDO.
Liniją sudaro:
PRIEŠ GYDYMĄ ŠVELNINAMASIS ŠAMPŪNAS
Švelniai valo plaukus ir paruošia juos vėlesniuose etapuose anti-kepti Išlyginimas gydymas. Naudoti tik kartu su grietinėlės Išlyginimas gydymo.
pakuotė: 500 ml buteliukas.
KREMAS IŠLYGINIMAS GYDYMAS
Širdies DIKSOLISS gydymui. LISSACTIVE, lygus plaukus, rekonstruojant tuo pačiu metu.
pakuotė: 1000 ml buteliukas.
STIPRINAMASIS KONDICIONIERIUS PO TIESINIMO GYDYMO
Paskutinis žingsnis gydyti DIKSOLISS. LISSACTIVE, baigia restruktūrizavimo poveikį plaukų ir juos palieka, pastebimai sveikesni, žvilgėtų ir šilkiniai.
pakuotė: 500 ml buteliukas.

X

privacy