.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


Vitaminai tiesinimo kremas
Vitaminai tiesinimo kremas - EMMEDICIOTTO - Plaukų tiesintuvai

Rate this product:


1 click

Vitaminai tiesinimo kremas
EMMEDICIOTTO - Plaukų tiesintuvai


tiesinimo kremas kviečių baltymų be tioglikolio rūgšties ir amoniako. Suformuluoti visų tipų plaukams, siekiant sukurti sklandžiai poveikį ir mažinančių ežys garsumą.
Šis produktas apdorojimo terpėms būdingi šarminės (pH 9) buvo subalansuotos, taikant funkcinių ingredientų, drėkina, maitina, kondicionierius, atkuriamasis ir minkštiklis rinkinys. Galų gale tiesinimo kremas, išlaikant aukštą efektyvumą, užtikrina veiksmingą nedidelių gedimo plaukų, palyginti su tradicinių nuolatinių ir contropermanenti.
ACTIVE
- Kviečių baltymai (maitina ir atkuriamojo)
- Silikonai (minkštinimas ir poliravimas)
- Pantenolis (drėkina ir tonizuoja)
- Vitaminai (veiksmas tonikas)
- BE AMONIAKO
- Be tioglikolio rūgšties
naudojimo būdas : plauti plaukus su šampūnu Kasdien 01 kruopščiai pašalinti visus nešvarumus. Taikyti ant plaukų tiesinimo kremas suteikiant norimą formą. Šukavimas dažnai geriau lyginimas ; atlikti spynos kontroliuoti kas 3/5 min. Pasibaigus 15/20 minučių skalauti 5 minutes, o pašalinti vandens perteklių, šukos, tada taikyti neutralizavimas losjonas ir išvyks apie 7/8 minutes dažnai šukavimas. Gerai išskalaukite ir išdžiovinkite norite.
Laikas : gamtinių ir apdoroti plaukų, 15/20 minutėmis: patikrinti kas 3/5 minučių. Plaukams su :. 15 minučių, tikrinti kas 3 minutes
paketą . 250 ml tube

neutralizavimas losjonas
Neutralizuoti losjonas paruoštas su vitaminų ir pantenolio, kurie suteikia plaukams blizgesį ir šukos ; kelia cosmeticità atkurti formą tik pateikta. Plaukai atrodys kondicionieriai puikiai spindinčia
paketą : 1000 ml buteliukas .

Related

X

privacy