.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


RELAXARE
RELAXARE - ITELY - Plaukų tiesintuvai

Rate this product:


0 click

RELAXARE
ITELY - Plaukų tiesintuvai


RELAXARE

RELAXARE rinkinys vidutinis/stiprus yra lyginimo be Thioglycolate organinių bioriduttore, taukmedžio sviestas, saldžiųjų migdolų aliejus ir Split End
Kompleksas. Pašalina garbanos ir garantuoja minkštumo ir silkiness į ilgį.
Komplekte yra du variantai:
- RELAXARE Vidutinis: idealiai tinka dažytiems plaukams ir jautriai
- RELAXARE Strong: idealiai tinka natūralių plaukų ir atsparus
pakuotė: 100 ml mėgintuvėlį tiesinimo kremas Relaxare + 140 ml buteliukas Relaxare neutralus + butelis Plusonda 15 ml paketėlyje

RELAXARE iš viso tiesios yra lyginimo sistema phytokeratina. Tiesūs plaukai ir extracompatti. Rinkinys yra ilgaamžiai aukštos kokybės, užtikrina lyginimo extradefiniti ir extracompatti tiesūs plaukai, pašalina garbanos ir užtikrina minkštumą, blizgesį ir silkiness į ilgį. Idealiai tinka natūraliai garbanoti ir labai atsparus.
pakuotė: 100 ml mėgintuvėlį tiesinimo kremas Relaxare + Relaxare neutralus butelis iš 140 ml + 15 ml paketėlyje butelio Plusonda .

RELAXARE NEUTRAL neutralizatorius yra kreminės su taukmedžio ir saldžiųjų migdolų aliejumi Išsaugoti plaukų vientisumą. Naudoti sumaišyti su Relaxare į gauti garantuotas rezultatus.
pakuotė: 1000 ml buteliukas.

THERMOFLAT yra unikalus Išlyginimas ir drausminti multiactive skystis saugo plaukus nuo terminio šoko po lyginimo paslaugos. Į Phytokeratina, aktyvuojamas šilumos, atkuria iš per plauko, o to Split End kompleksas užkerta kelią išsišakojusiems susidarymą ir pašalina garbanos. Idealiai tinka, jei naudojamas prieš plaukų džiovintuvas arba plokštelės.
pakuotės: buteliukas, kuriame yra 200 ml talpos dozatorius.

Related

X

privacy