.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


Detali ATNAUJINIMO SISTEMA
Detali ATNAUJINIMO SISTEMA - KERATHERAPY - Plaukų tiesintuvai

Rate this product:


0 click

Detali ATNAUJINIMO SISTEMA
KERATHERAPY - Plaukų tiesintuvai


Detali ATNAUJINIMO SISTEMA

Bannerkeratino tiesinimo sistema
Su Kerabond technologijos, produktai yra be formaldehido ir palikti nepaliestas spalvą. Su trys paprasti žingsniai jo maistinių medžiagų turtingi formulė padidina elastingumą ir šukavimas iki trijų mėnesių po gydymo. Galite pereiti prie šampūnas be varginančių laukimo laikas plovimui tą pačią dieną.

Žingsnis 1 aktyvuoti
1 ŽINGSNIS AKTYVUOTI Taikyti drėgnų plaukų. Ant sausų plaukų, pažeistas arba tamsintas, taikomos Žingsnis 3 SEAL karto po skalavimo Žingsnis 1 suaktyvinti. Ištrink su rankšluosčiu, kad pašalintumėte sprendimą ir pereikite prie 2 sklandžiai.
dėžutė:. , 500 ml buteliukas su balionėlis

LYGUS 2 ŽINGSNIS
Supilkite 15 ml 2 pievinės STEP į dubenį, taikomas nuo šaknų iki galų naudodami šepetėlį dažymui, masažuoti produktą į kiekvieno galvos skyriuje, švelninamasis spyna su uodega šukos, pereikite prie kiekvieno galvos skyriuje, palaukite 30 60 minučių išlyginimospynos kas 5/10 minučių. Nusausinkite plaukus iki 90 %, apdaila džiovinimo su plokšte. Padalinkite plaukus į tris didelius skirsnius, lėtai judėti plokštelę nuo 5 cm iki 177-193 ° C temperatūroje (Neviršykite nurodytos temperatūros). Perduokite
plokštelė nuo 3 iki 5 kartų vijoje, ne daugiau kaip 5 žingsniai.
dėžutė:. , 500 ml buteliukas su balionėlis

Žingsnis 3 SEAL
Plaukite plaukus su vandeniu 3/5 minutes, kolproduktas visiškai pašalinti, taikyti turtinga suma SEAL 3 žingsnis plaukų, palikti įjungtas 3/5 minutes ir gerai išskalauti. Tęsti stilius.
dėžė: , 500 ml buteliukas su dozatorius .

Related

X

privacy