.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


KERATIN TREATMENT
KERATIN TREATMENT - MARCIA TEIXEIRA - Plaukų tiesintuvai

Rate this product:


0 click

KERATIN TREATMENT
MARCIA TEIXEIRA - Plaukų tiesintuvai


TRATTAMENTI KERATINA

Keratino gydymas yrauniversalus produktas, kuris gali būti saugiai naudojamas bet plaukų tipą :. sausas, garbanotas, pernelyg retušuoti, spalvotas arba natūralios
Dėl beveik visų tipų plaukams, galite gauti tuos pačius rezultatus arba plaukų atliekos:. Sveiki, blizgantys, garbanos nemokamai ir lengvai iššukuojami
Su Marcia Teixeira ® gydymas praktiškai nėra, kenkiančia ar nesilaikantiems plaukus rizika, jeiproduktas naudojamas tinkamai. Keratino gydymas yra ilgalaikis ir yragrįžtamas gydymas, kuris eikvoja laikui bėgant nepažeidžiant plaukus.

linija susideda iš :

GYDYMAS ORIGINAL
Rekomenduojama vidutinio ilgio plaukai ir natūraliai banguoti, švelniai minkština garbanas. Plaukai tampa sveiki ir blizgantys, garbanos išlaisvinant poveikis.
dėžutė:. , 960 ml buteliukas

ŠOKOLADAS GYDYMAS
Rekomenduojama labai garbanotas ir storų plaukų tipams su šiurkščiavilnių tekstūros ir patvarus. Sudėtyje yra natūralių antioksidantų ir specialus mišinys aminorūgščių.
dėžutė:. , 960 ml buteliukas

SOFT GYDYMAS
Be formaldehido, rekomenduojama vidutinio plaukų tekstūrą.
Specialiai sukurtas sumažinti garbanos be visiškai pašalinti curl. Ypač švelnus gydymas, kuris minkština, lygina ir suteikia plaukams blizga. Plaukus galima išplauti tą pačią dieną.
dėžutė:. , 960 ml buteliukas

SOFT ŠOKOLADAS GYDYMAS
Be formaldehido, rekomenduojama vidutinio ir tekstūros plaukų labai didelis ar stiprus. Naudokite kakavos sviestas. Specialiai sukurtas sumažinti garbanos be visiškai pašalinti curl. Plaukus galima išplauti tą pačią dieną.
dėžutė:. , 960 ml buteliukas

Detali GYDYMAS
Rekomenduojama tiems, kurie aktyvų gyvenimo būdą. Gali būti naudojamas ant visų tipų plaukams, specialiai sukurti siekiant sukurti greitų rezultatų. Plaukus galima išplauti tą pačią dieną gydymą.
dėžė: , 960 ml buteliukas .

Related

X

privacy