.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


ALOEKERATECH
ALOEKERATECH - TRICOART - Plaukų tiesintuvai

Rate this product:


0 click

ALOEKERATECH
TRICOART - Plaukų tiesintuvai


TECH KERATINO idealiai tiesus

Tricoart patenka į rinką su tiesinimo produkto revoliucinis. Kompanijos filosofija yra sukurti ir plėtoti naujoviškus produktus, o laikantis gamybos sprendimas hipoalergicznych bazę su augalų ekstraktai. Sukurti specialūs produktai kaip lyginimo su šiais parametrais yra ne lengva, bet įmanoma. Vadinasi, vis dėlto sąmoningas ilgesne kirpykloje, specifinių žinių (nors ir paprasta) produktą, tinkamą fizinio darbo įgūdžių, metodų, paraiškos ir užrakto greitis visiškai subjektyvus, tai, nes produktas nebuvo sukurtas jėga, bet ir moduliuoti funkciniai aspektai plaukų, pasiekti reikiamų rezultatų.
ALOEKERATECH sukurta išpildyti tris paslaugas vienu metu, arba atskirai į klientų pageidavimus ir profesionaliai:
• PLAUKŲ TIESINIMAS, gauti plaukų minkštas, sklandžiai ir struktūriškai.
• TIESINIMO gydymo, visi vartotojai, kurie nenori gauti lyginimo, bet tiesiog kad būtų supratingas ir valdomas šepečiai, plaukų džiovintuvas ar savo šukuosena.
• GILIAI gydymo plaukų GARBANOS, gerbiant charakteristika, ar jie būtų banguoti arba tiesūs.
Kai kalbame apie ALOEKERATECH nereikia kalbėti apie gydymą formaldehido arba nieko, bet skirtingos sąlygos, kuri gerbia visų tipų plaukus. ALOEKERATECH sudaro šampūnas apimties REDUKTORIUS 8,5 ir treneris.

1 veiksmas: Šampūnas tvarkytojo pH vertė 8,5
Šampūnas šarminančios rekomenduojama prieš pradedant gydymą. Valo plaukų atidaryti odelių palengvinti/skatinti gydymo. ŠAMPŪNAS valo ir pašalina riebalų ir silikono TVARKYTOJO veikiantis su barjeras poveikio plaukams, leisti absorbcijos medžiagų būdingo požiūrio. Sudėtyje nėra formaldehido, sles, kablys, natrio chloridas ir parabenų.
pakuotė: 500 ml buteliukas.

2 etapas: Tūris-pH vertė rūgšties REDUKTORIUS
nurodymai, kaip naudoti: suplakti buteliuką, išspauskite 30/60/120 gr. Priklausomai nuo nemetalų dubenėlį plaukų ilgis, mūvėti pirštines ir taikyti, pradedant nuo 1 cm nuo šaknų.
pakuotė: 500 ml buteliukas.

LYGINIMO IR ŠVELNINAMASIS GYDYMAS
Diegti produkto sukurti skyriai nuo 1-2 cm horizontaliai nuo sprando, kaklo ir tada išilgai ilgio ir patarimai su teptuku, iššukuokite ir palikite produkto poza, 30-60 minučių. Prireikus pagal charakteristika plaukus, įdėti jį jau tinka sąlygas arba poreikius klientas (Šoninė linija ir t.t.). Įdėti ausines arba tiesiogiai pagal šilumos šaltinį ir laukti, po stebėjimo procesas. Patikrinkite savo plaukų, kai esate atsipalaidavę, nuimkite Dangtelį ir juos nustatyti, kiek norite.
SKALAVIMO SKYSTIS
Nuo kiaušinių padėjimo laikas skalavimo lengvai ir švelniai (be patrinti plaukų) produktų perteklius: Venkite per daug plovimo nuo vienerių iki penkerių vandens dubenėlių ir apipilti plaukus, švelniai masažas, nualintus šukos iššukuokite ir pakartokite plovimo antrą kartą. Sausi plaukai lisciandoli ir geležies nuo 6 iki 20 kartų su 170° C iki 220° C, temperatūros pagal plaukų struktūrą. Šaknis, kad pereiti į traukos, o dėl pasistiebti atsisakymo nedelsiant. Po to, kai dvi ar daugiau dienų išvalyti plaukus su lengvu šampūnu be SLES, ar restruktūrizavimo kaukę ir taikyti nenuplaunamas Drėkinamasis kremas prieš džiovinimą.
Sudėtyje nėra formaldehido, sles, kablys, natrio chloridas ir parabenų.
GARBANOS GYDYMAS
Garbanos atostogų 15/25 minučių. Apie banguoti plaukai pamasažuoti, kad produktas lygiai paskirstomi ilgių ir patarimai, iššukuokite ir leiskite jam įsiskverbti, po kurių pakeisti įprastą Garbanotasis šukuosena, masę, jei jie džiovinti su sklaidytuvu ar rudenį
Gamtos džiovinti ištįsęs, Atminkite, kad po to laiko skirti tvarkymui, produktas patenka į garbanos Išlyginimas, jei nenorite keisti dabartinę funkcijas atlikite formos masės.

Related

X

privacy