.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


SUBLISS
SUBLISS - VITALFARCO by MAXIMA - Plaukų tiesintuvai

Rate this product:


0 click

SUBLISS
VITALFARCO by MAXIMA - Plaukų tiesintuvai


KERATINO TIESINIMO SISTEMA

Naujoviška sistema, ilgalaikis plaukų tiesinimas su keratin formaldehido be amoniako, nei thioglycolic rūgšties.
SUBLISS formulės grindžiamos hidrolizuotas keratinas , sukurtas specialiai tiesinimo plaukų pluošto naudojimas: dėl savo didelio molekulinio svorio, jungiasi sandariai plaukų keratinas užtikrinti nuolatinį rekonstrukcija.
Užtikrina ilgalaikį sklandžiai natūralus ant visų plaukų tipams, didelė ir atspari tikslu, garbanotas, apdoroti ir dažyti. Leidžia jums gauti nuolatinę arba sklandžiai garsumo valdiklį, pašalinti garbanos ir kad plaukai lengviau tvarkoma ir lengva valdyti.

KERATINO TIESINIMO PROFESIONALUS RINKINYS
Sukurta ir kai šaltas ir karštas, pagal gydyti plaukų tipą ir norimą pasiekti rezultatą. Atgaivina ir atjaunina plaukų tekstūra ir suteikia nedelsiant tobulinti gylis suteikia išskirtinėmis minkštumo ir žvilgesio.
naudojimo instrukcija:
1 veiksmas. Išlyginimas serumo prieinama 2 formulių:
-natūralių plaukų ir atsparus;
-apdoroti plaukai, dengtų ir baigiasi.
Veiksmų tiesinimo Išlyginimas serumas užtikrina veiksmingą sąveikaujantį veiksmų cisteamino, cisteinodarinys. Švelniai, sumažinti sieros tiltus nuimti plaukų skaidulų leidžiant specialius hidrolizuotas keratinas pateikta formuojant integruotą
kapiliaro struktūra visam laikui ir keratino.
pakuotė: 250 ml mėgintuvėlį.
2 žingsnis . PIENO FIXER: atstato sieros obligacijas nustatantis naujas sklandžiai formos stiebą ir galutiniam apdorojimui. Plaukai yra visiškai sklandžiai, visą kėbulą, stipresnis ir stipresnis.
pakuotė: 250 ml mėgintuvėlį.
3 žingsnis . APSAUGINISpertvarka: suformuluoti išlyginti poringumas ir parengti lyginimo, plaukai apsaugo plaukų tiesinimo ir visą paslaugų prieš gydymą nusilpusiems kai atkurti fiziologinę būklę procesas idealus. Naudojamas su padas karštą lygintuvą, pagerina plaukų struktūrą, apsaugo nuo karščio. Suteikia kūno, blizgesį ir drausmės ir užtikrina labai sklandžiai.
pakuotė: 75 ml purškalo buteliuko nėra dujų.

Related

X

privacy