.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


DEKOTTO
DEKOTTO - CHARME & BEAUTY - Tonas ant tono - Plaukų

Rate this product:


0 click

DEKOTTO
CHARME & BEAUTY - Tonas ant tono - Plaukų


spalva tiesioginio UVA - UVB apsauga

Apsaugo ir prailgina ryškumą ir intensyvumą, spalvą. Kreipėsi į natūralių plaukų užtikrina blizgesį ir subtilus refl.
. - APDOROJIMAS POST - Spalva: patobulinti ir pateikti vertinimą, dar akivaizdžiau, intensyvus ir blizgantis atspindys
- Palaikomasis gydymas TARP Spalvos: išsaugoti laikui bėgant, įskaitant dažiųjų paslaugų irkitos, sveikos, labai svarbu plaukų
.. - ATSPINDŽIAI KOREKCIJA tvarkymo srityje : siekiant pakeisti netikėtas rezultatas, gautas iš veiklos pasidaryk pats, veikti pakeitimo nepasitvirtino arba teisingus refleksus, kurie yra neadekvatus
- GYDYMAS kadrų ir saulės dryželiais : kurti naujus spektaklius šviesos ir spalvų atspalvių pirmiausia atkurti jėgą, jėgą ir didelį ryškumą krypčių išnaudojami. Puikus tonalizzazioni ir negražus klasikinių poveikio gautų balikliu panaikinimo.
- Natūralių plaukų gydymas : Tiems, kurie skeptiškai vertina profesinės spalvos pasaulyje, ir mes norime kreiptis atsargiai, tiems, kurie nori patirti laikinus pokyčius savo įvaizdį, tiems, kurie nenori, kad minimaliai keisti gamtos tekstūros plaukų, bet norite padidinti charakteristikos, tiems, kurie nenori susieti su paslauga, kuri reikalauja tęstinumo laike, DEKOTTO yra puikus produktas dėka jos savybė visiškai prarasti sekti savo naudojimo tik po 3/5 plovimų.
- WHITE Plaukų priežiūra : siekiant patenkinti tų, kurie nemėgsta poreikiuspilkos spalvos trumpaplaukis ir norite jį padengti be veikiančio chemiškai ir tiems, kurie, priešingai, tiesiog norite padidinti ryškumą nekeičiant Refl. Produktas gali veikti tikslingai.
atspalviai 8 puikių atspalvių būti madingi : juoda, ruda intensyviai violetinę raudonos, rudos, aukso, vario, GAISRO Raudoni, Žili.
dėžė: , 200 ml tube .

Related

MINKŠTOS SPALVOS - CHARME & BEAUTY
MINKŠTOS SPALVOS AISTRA - CHARME & BEAUTY
PADENGTI PIGMENTAI - CHARME & BEAUTY

X

privacy