.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


SPALVŲ POVEIKIS
SPALVŲ POVEIKIS - CHENICE - Tonas ant tono - Plaukų

Rate this product:


0 click

SPALVŲ POVEIKIS
CHENICE - Tonas ant tono - Plaukų


tonas ant tono spalvos be amoniako ilgalaikių

tonas ant tono yrakiekvienam reikia atsakyti :natūralių plaukų, kad klientams spalvos pirmąją žili plaukai natūraliai padengti. Rezultatai: ryškių spalvų ir šviesus. Plaukų šilkiniai ir blizga su natūraliomis spalvomis ir puikus. Amoniako nebuvimas pašalina kvėpavimo alergijos riziką ir sumažinti odos jautrumą.
SPALVŲ POVEIKIS rekomenduojama padengti pirmąjį balti plaukai maksimaliai suvienodinti spalvą, blizgesį ir minkštumą. Atspindžiai intensyvus ir puikus ilgai. Produktas yra tvirtesnis, naujoviškų vežėjo agentai sugebėjo išlaikyti aktyvią spalvą ruošiant ir ženkliai padidinti dažų molekulių ir turto viduje plaukų pluoštas skverbtis. Vežėjas agentai stabilizuoti spalvą į plaukus stiprinti atsparumą plovimui ir padidinti ryškumą ir intensyvumą dažymo.
Spalvos poveikis yratobulos pusiausvyros tarp pagrindinių kondicionavimo ir aukštos kokybės pigmentų, turinčias aukštą grynumo rezultatas. Formulė praturtinta aukštos kosmetikos Yogurtene ir medaus padaryti visas maistingąsias medžiagas, reikalingas uždėkite plauko ir padaryti jūsų plaukai stiprus, minkštas ir gražus. Medus taip pat apsaugo jautrią odą, o užrakto greitį ir pasižymi puikiu hidrataciją.
naudojimo būdas : , gerai sumaišoma ir ne metalo dubenėlį arba kokteilis purtyklė gerbiant maišymo santykis 1-2 (50 ml tonas ant tono + 100 ml Aktyvus tirpalas). Taikyti išdžiūti, neplautų plaukų.
Montavimo laikas 20-25 minučių Taikytipo spalva Laikyti Color
dėžė: 60 ml tube .

Related

X

privacy