.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


PHYSIA TONE Eteriniai aliejai
PHYSIA TONE Eteriniai aliejai - DEMERAL - Tonas ant tono - Plaukų

Rate this product:


0 click

PHYSIA TONE Eteriniai aliejai
DEMERAL - Tonas ant tono - Plaukų


tonas ant tono spalva - 100 % amoniako

PHYSIA TONAS leidžianauja patirtis 100 % amoniako spalva vos 10 minučių. Taiant tono spalvų grietinėlės toną, veikdama itin kosmetikos, ryškus ir ilgalaikis, su absoliučiu už plaukų, taikymas pritaikius.
Puikus aprėpties pirmą baltų plaukų (iki 60 %).
Užrakto greitis su mažiausiai 10 ir daugiausiai 20 minučių, susijusių su suvokiamas rezultatas.
Maksimalus universalumas :. Iš itin natūralus poveikis, būdingas vien tik šviesos, rezultatai labiau turtingas ir intensyvus
Idealiai tinka gydymo delikatesas, dėl atspindžių ryškumą ir laisvę, kuri leidžia.
atspalviai 32 chromatiškai identiški atitinkamiems atspalvių Physia spalva. Dėl spalvų PHYSIA tonas dalelės gaunamos derinant micropigments oksidaciją su praturtintu Tiesioginiai dažikliai su dideliu atspindžio geba, kuri suteikia spindinti efektą įvairiapusės. Dažiklių padavimo per veikimo laiką įvyksta keliais koncentriniais sluoksnių žievės periferiją, sukurti naują paviršius labiau struktūrizuotus daugiasluoksnės lapų spalva. Keramidai baigti tarnybą, užtikrinant sveiką plaukų, blizgantys ir lengvai šukuojami.
Už kiekvieną šampūnas,paviršinis sluoksnis švelniai pašalinti atskleisti spalvos sluoksnį po vis dar turtingas ir itin ryškus kaip šviežiai taikomas.
naudojimo būdas : Dažymas kremas 50 ml + 100 ml Saldūs oksidantas 8,5 apimtys. Dėlintensyvesnė, sumaišykite atspalvių PHYSIA TONAS pasirinkimą su Physia Spalvų derinys nurodyta.
dėžė: , 100 ml tube .

X

privacy