.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


ATGAIVINA SPALVA KAUKĖS
ATGAIVINA SPALVA KAUKĖS - DIKSON - Tonas ant tono - Plaukų

Rate this product:


1 click

ATGAIVINA SPALVA KAUKĖS
DIKSON - Tonas ant tono - Plaukų


be amoniako, deguonies ir p-fenilendiaminas

Spalvą ir kitas , atgimsta esamą spalvą, suteikiant plaukų spindesys šviežiai pagamintas dažymo. Plaukai su blondinai tonalizzate méches, vario , šokolado arba raudonos, spalvos NIUANSAS LIVENS iki kaukė veikia pabrėžiant ir atgaivinti blizgesį ir blizgesį plaukų. Jos rūgšties ph kondicionierius formulė maitina plaukų be sveria žemyn ir padaryti jį šilkiniai ir minkšta blizgesiu. Taip pat galima ant natūralių plaukų naujo ir intensyviau šviesos. Tai palaipsniui mažėja tol, kol ji išnyksta po trečiosios skalbimo. Jis neapima balti plaukai.

atspalvių: yra 5 variantai sukurti, siekiant patenkinti visus jūsų plaukų spalvos atspalviai.
• ŠVIESŪS plaukai: rekomenduojama dažytiems plaukams su ŠVIESŪS šešėliai , Šviesos, CHIARISSIMO BLONDINĖ BLONDINĖ ir šviesūs papildomų AIŠKU.
Rezultatas: pagyvėja refleksai ir aukso atspalvių karšto.
• Rudi plaukai ir RUSVI spalvotas plaukų: rekomenduojama su KAŠTONINIAI atspalviai , LIGHT BROWN, rudos spalvos ir RUSVI.
Rezultatas: INTENSYVUS UŽUOMINŲ šokolado ir KAŠTONŲ spalvos.
• VARINĖ plaukų: rekomenduojama dažytiems plaukams šviesos vario atspalvį su , TAMSUS, vario TIZIANO TITIAN TAMSIAS ir šviesos.
Rezultatas: INTENSYVUS ir malonių ATSPALVIŲ, vario COPPERPLATED.
• Raudona plaukai ir raudonmedžio: rekomenduojama dažytiems plaukams su šviesos RAUDONOS atspalvių TAMSIAI RAUDONOS raudonmedžio ir TAMSUS RAUDONMEDIS.
Rezultatas: INTENSYVIAI raudona atspindžiai ir atspalvių.
• Plaukų MÉCHES arba saulės SMŪGIS: rekomenduojama įjungti GELSVOS spalvos arba pernelyg PARUDUOS BLEACHED su saulės smūgis arba spalvos su SUPER Žaibas COLORATIONS.
kaukė spalva neturi įtakos rezultatas spalvą į plaukus.

naudojimo instrukcija: taikyti kaip kaukė po bet kokios spalvos. paraiškų skaičius priklauso nuo plaukų ilgio. Vidutinis: 10/12 programų.

pakavimas: 250 ml mėgintuvėlius.

X

privacy