.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


DICOLOR
DICOLOR - DIKSON - Tonas ant tono - Plaukų

Rate this product:


1 click

DICOLOR
DIKSON - Tonas ant tono - Plaukų


tiesioginis dažymo 9 skirtingų spalvų

spalvos yra skirti stiprinti tiesioginį ir tonizavimas savo plaukus arba palaikyti ir atgaivinti savo plaukų spalvą tarp dviejų spalvų. Padaryti pigmentams plaukams nedalyvaujantis oksidacijos mechanizmus. Mažinti palaipsniui natūraliu būdu su kiekvieno plovimo. Po maždaug dešimties šampūnas refleksai išnyksta, nepalikdamos jokių poveikis plaukų atauga ir grįžti į savo pradinę spalvą. Perfect apima pirmą balti plaukai iki 30 % - 40 %. Taip pat idealiai atlikus cheminį apdorojimą, pavyzdžiui, tiesinimo ir nuolatinis. Teisingi pamąstymai atgaivinti spalvą neapkraunant. Tiesioginės dažymo produktai pašalinti pagelsta pilkos arba baltos spalvos plaukais. Dėl balinti plaukus paryškinti atspalvių. Paruoštas naudoti, yrapraktiška garantija: nereikia išankstinį maišymą. Jų sudėtyje nėra amoniako ar peroksido ir kodėl gi ne palengvinti natūralų bazę. Spalvotų plaukų atspindžių sustiprėjo, lakuotais spalva išlieka. Laikomasiplaukai, skaidrės,tekstūra šilkiniai, blizgantys tonai rafinuotas.

niuansų : 9 skirtingų atspalvių : LIGHT BLONDE, Šviesūs, DARK Šviesūs, Ruda, ruda DEEP šokolado, raudonmedžio, vario raudonumo, INTENSE RED. Pasirinkite atspalvį, kuris geriausiai tinka iš kliento pradžios spalvą, remdamasi pritaikomumo lentelėje.
naudojimo būdas : , mūvėti tinkamas pirštines, pakratykite buteliuką ir nuimkite dangtelį. Po plovimo plaukus, buferinis su rankšluosčiu padeda pašalinti vandens perteklių, taikomos DICOLOR tiesiai iš butelio, DICOLOR platinti tolygiai išilgai ilgio ir patarimų. Šukavimas, naudoti pusę butelį už vidutinę galvos plaukų, naudokite visą butelį ant ilgų plaukų. Sugerti gerą plaukų produktas, siekiant užtikrinti geros platinimo. Pasibaigus veikimo laiko pabaigos tiesiog gerai nuplaukite vandeniu nebus srautas kol tirpalas pasidaro skaidrus. Nedarykite jokių šampūną. Užrakto greitis : natūralius plaukus nuo 15 iki 30 minučių, priklausomai nuo apmąstymų ir aprėpties lygį norimo intensyvumo. Dėl plaukų spalvos nuo 5 iki 15 minučių, priklausomai nuo apmąstymų norimo intensyvumo. DICOLOR kaukė ant balto plaukų balti plaukai iki 30 % - 40 %. Paleiskite programą, kuriojeprocentas yra didesnis iš baltų plaukų ir prasideda plaukų poilsio.
dėžutė:. , buteliukas 70 ml dėžutė 3 vnt

X

privacy