.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


BRIGHTCOLOR
BRIGHTCOLOR - EMMEDICIOTTO - Tonas ant tono - Plaukų

Rate this product:


1 click

BRIGHTCOLOR
EMMEDICIOTTO - Tonas ant tono - Plaukų


tiesioginis dažymas be aktyvatoriai

Turtingas baltymų kondicionieriai su papaja ir Baltosios Sukurti blizgios spalvos, gali būti naudojami visų tipų plaukams, net ir tie, kurie turi problemų su nuolatiniu spalvos, ar pažeistus plaukus. Tai įmanoma dėka tiesioginės spalvos formulę nesuteikiant aktyvatoriaus natūra. Sudėtyje nėra amoniako ar išvestines finansines priemones. Atsispindi nusėda ant plaukų odelių sluoksnių. Tai suteikia tvirtą blizgesį ir kondicionuoja plaukus todėl minkštas, blizga ir elastinga. Lengva naudoti.
Savybės :
• gryna spalva (depozitas tik) ir skaidrus (maksimalus ryškumas) ;
• alkoholis - amoniako - NEMOKAMAI peroksidas;
• turtingas baltymų ir kondicionieriai ;
• Gali būti naudojamas su nuolatinių spalvų, sukuria ryškiai apvalkalą ;
• suteikia puikią paslaugą salone.

Banner Atspalviai , 10 originalūs atspalviai, spalvos, kurios patenkins net labiausiai stiprus CLEAR - CRYSTAL - Medus - vario - RED - vyšnių - Purple - tabakas - ŠOKOLADAS -. Tamsiai rudi
naudojimo būdas : visų tipų plaukams reikia naudoti po šampūnu. Pašalinkite vandens perteklių su rankšluosčiu ir tiesiogiai kreiptis į pasirinktą atspalvį. Palikite apie 20 minučių su natūralių atspindžių minimumo. Giliau riflessatura, palikti minimalius 20/30 minučių po tam Climazone su spalvų programą. Jeigu mes taikome 20 minučių pagal šalmas, pirmasis padengti su dušo dangteliu tipo. Kai baigsite, leiskite jam atvėsti kelias minutes, šukos plaukus, emulsiją su vandeniu ir gerai išskalaukite, kol vanduo taps skaidrus.
dėžė: , 280 ml ​​buteliukas .

Related

X

privacy