.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


AŠTRŪS SPALVA
AŠTRŪS SPALVA - EMSIBETH - Tonas ant tono - Plaukų

Rate this product:


1 click

AŠTRŪS SPALVA
EMSIBETH - Tonas ant tono - Plaukų


pusiau nuolatinis spalva be amoniako ir rūgšties pH

Pusiau nuolatinis kosmetikos spalva be amoniako ir oksidantų su Baobab aliejaus ir gelis, raudonųjų dumblių. Užtikrina ilgą gyvenimą itin ryškių spalvų sveikesni plaukai ir apsaugotas. AŠTRŪS spalva yra spalva idealiai rūgšties pH už dažytiems plaukams yra balinti arba natūralus. Blizga plaukai ir sukuria ryškia spalvų idealiai tinka spalvos plaukus arba kurti drąsių spalvų detalių. Iki 15 nuoplovos. Kad rūgštus uždaro leidžiant plaukų pluoštas turėjo atspindėti viesą svarstyklės. Spalvų sistema remiasi principais fizikos per magnetinę trauką: dalelių traukia teigiamo krūvio dažai (+) (-), garantuojantys geriausią plaukų spalva rezultatus.

atspalvių: 13 skirtingų atspalvių visi mixable patenkinti visus poreikius spalva: geltona COPACABANA; RAUDONA PLAYA FLAMENKO; MĖLYNA SHARK BAY; ORANŽINĖ COSTA DEL SOL; WAIKIKI ŽALIA; VIOLETINĖ VENECIJA PAPLŪDIMIO; FUCHSIA MAYA BAY; TURKIS COSTA SMERALDA. BALTA PORTOFINO; SPECIALIOS baltos PORTO FINO (pastarasis yra specialios spalvos: maišant jį su kitų spalvų spalva pastelinių atspalvių galima gauti SPICY įvairaus intensyvumo).

naudojimo instrukcija: padaryti šampūnas ir rankšluosčiu nusausinkite plaukus su rankšluosčiu "taikyti AŠTRŪS SPALVĄ su šepečiu naudojant pirštinės yra atidώiai ne dėmių odos 10 – 15 minučių" palikti nuo priklausomai nuo norimos spalvos intensyvumo. Ar ne, kad bet koks galutinis "šampūnas po padėjimo emulsiją šiltu vandeniu kelias minutes" skalavimo iki vandens veikia aišku.

pakavimo: buteliukai 125 ml.

X

privacy