.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


ŽIEDŲ
ŽIEDŲ - ITELY - Tonas ant tono - Plaukų

Rate this product:


1 click

ŽIEDŲ
ITELY - Tonas ant tono - Plaukų


SPALVA SPROGIMO

-Nuolatinis mikro pagrindu tiesiogiai spalvos pigmentų, kurie išspręsti tarp odelės ir paviršinių sluoksnių plaukų pluoštas.
Nuo rožinės spalvos mėlyna, vyksta nuo žalios iki geltonos, toliau mėgautis sėkmės fluorescencinės, pastelinių spalvų vaivorykštė plaukų tendencija. Tendencija, kad jau vargino tik paauglės bet visoms moterims, kurie nori jaustis laisvai, drąsiai, per-top stilių. Žiedas yra viskas:
interpretuoja spalvas, net labiausiai klasika, patenkinti vis labiau madinga ir reiklus.
Rezultatas: plaukai yra labai ryškus ir minkštas. Spalva palaipsniui blunka su plovimo, jokių savo ruožtu varpo.
atspalvių: vaivorykštė paletę su netikėtų niuansų 7 (BLUE LAGOON, UNDINĖ žalia, VIOLETINĖ PURPLE RAIN, tikrojo MANDARINO ORANŽINĖS, FUKSIJA medvilnės KARAMELINIS, dega raudona ir YELLOW SUBMARINE) sukurti nuostabų plaukų išvaizdą ir 1 skaidrus, kuris leidžia jums pritaikyti spalvos intensyvumas.
naudojimo instrukcija: , AIŠKU, eterinės pastelės praskiedžiama. Negalima maišyti su deguonimi. Taikomas nubalinti plaukai, dryželiais, aiški kryptis, gaunami ryškių spalvų, su filmo spalvų efektus. Ne balintų plaukų (nuo a
Pagrindinė 9) suteiks nuostabų refleksai. Šiuo atveju jums turėtų ne skiesti su aiškiai.
Trukmė: nuo 3 iki 20 šampūnai.
pakuotė: 60 ml mėgintuvėlį.

AIŠKU,
dimeris be pigmento kondicionierius ingredientai

AIŠKU, yra reguliatorius, kuri padeda pagerinti spalvos ir laikyti jį ilgą laiką ant plaukų. Galite tinkinti spalvų sotį ir padaryti Švelniomis pastelinėmis spalvomis.
naudojimo instrukcija: vartojant kartu su kitų atspalvių žiedų, slopina intensyvumas gauti pastelinės spalvos; Kai jis vartojamas vienas, sustiprina blizgesio ir ryškumo plaukų. Išskalaukite ir tęskite norimo stiliaus. Gauti rezultatai pastelinės spalvos ir (arba) palengvinti
rezultatas spalva, mišinys (8 dalys valyti) ir dalis žiedų norim bent 8 į 1 santykis.
pakuotė: 250 ml mėgintuvėlį.

Related

ITELY Delyton ADVANCED - ITELY
LIGHT + PASSION - ITELY
MIRGULIAVIMAS 3 1 - ITELY
ŠVIESŪS DAŽAI - ITELY

X

privacy