.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


ITELY Delyton ADVANCED
ITELY Delyton ADVANCED - ITELY - Tonas ant tono - Plaukų

Rate this product:


0 click

ITELY Delyton ADVANCED
ITELY - Tonas ant tono - Plaukų


Phyto vėdinimas kompleksas su tonas ant tono - be amoniako

Itely hairfashion pristato produktą, kuris gerbia plaukus ir, oda ir ypač aplinka. Delyton DETALI L novatoriška spalvų apdorojimas toninį amoniako remiantis Phyto vėdinimas kompleksas dažyti visų tipų plaukams, švelniai ir, į atspindžių ir ryškus ir pripildytas begalinis spalvų deriniai gauti spalvą daugialypė ir labai šviesus diapazone. Plaukų visada saugomi ir nuostabios spalvos ir, Delyton DETALI Taip pat nurodoma tik permed plaukus.
Delyton ADVANCED yrasaldus spalva idealiai tinka :
• nori pasiekti pi natūralus ir neįkyrus ;
• norite paslėpti ankstyvą balti plaukai ;
• nori atgaivinti spalvą ;
• turi ypač jautrią odą ;
• buvo balinti plaukus ar trapūs :
• nori dažnai keisti saugiai;
• nenori matyti atauga ;
• priartėja prie pirmą kartą spalvos ;
• idealiai tinka vyriškos rinkoje.
MOKSLINIAI TYRIMAI IR PLĖTRA
Phyto vėdinimas kompleksas išskirtinė biolipidico visiškai augalas, kuris įsiskverbia visą viduje plaukų pluošto sukuriant su keratino ir, molekulinė struktūra atsparios, kuris pagerina s ir hidratacija elastingumas ir plaukai. Natūralios veikliosios medžiagos esančios užtikrinti apsaugą galvos ir pasiūlyti aptarsime išskirtinį minkštumą į plaukus. Šilko baltymai ir, esantis didelis procentas ir, prasiskverbia į plaukus švelniai pučia bei suteikiantis pavydėtiną švelnumą ir, jautiena iš vidaus ir, išlaikyti ją sveiką ir, Minkštas ir, hidratuotas ir blizga.
Išskirtinis Pigmentai Dažai naudojami jungiasi prie plaukų skaidulų užtikrinančių puikią spalvų balansą visų atspindžių norimų ir, spalva vyks Pi intensyvus ir ryškus su puikiu aprėpties pirmą balti plaukai.

atspalviai rasti 47 atspalvių.

D būdas : naudokite , buvo atskiestas 1: 2 su Delyton DETALI aktyvatorius gausite minkštą kremo ir, lengva taikyti ir, kuri užtikrina. Giliai veiksmų, bet tuo pačiu metu švelnus

Pakuotė:. 60 ml tube

Related

LIGHT + PASSION - ITELY
ŽIEDŲ - ITELY
MIRGULIAVIMAS 3 1 - ITELY
ŠVIESŪS DAŽAI - ITELY

X

privacy