.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


Tone tonas
Tone tonas - MEDAVITA - Tonas ant tono - Plaukų

Rate this product:


0 click

Tone tonas
MEDAVITA - Tonas ant tono - Plaukų


TONO SU TONO

Banner amoniako ir nemokama dažymas kremas
Apima iki 50% baltų plaukų. Paaukok refleksai nepaprastai intensyvus, ilgalaikis ir palieka plaukų minkštas, šilkinis, valdomą plaukus. Idealiai tinka mados ryškių atspindžių ant natūralaus pagrindo, patamsinti atspalvį ar fizinis grįžti prie natūralios spalvos su lakuotais rezultatus. Taip pat rekomenduojama atgaivinti spalvą ossidazione.Non sukelia
dilgčiojimas, sudėtyje nėra amoniako ir gerbia plaukų struktūrą. Aukštųjų technologijų formulė, suteikiant Jums aukštą blizgesį ir puikus spalvų - cosmeticità ant plaukų. Tai švelnus odai ir taip pat gali būti taikomas mokymosi dienos.
atspalviai , prieinama 15 nuostabių atspalvių ir šviesus, 6 ir 9 natūralaus vaizduotės, iš serijos : juoda, tamsiai ruda, ruda, ruda, tamsiai blond, blond, tamsiai ruda, šviesiai ruda, smėlio, smėlio smėlio, raudonmedžio, violetinė raudona, ryškiai raudona, vario, aukso.
naudojimo būdas : , skiesti 60 ml talpos mėgintuvėlį su 120 ml Tone Tone aktyvatorių. Ekspozicijos laikas 30 minučių kambario temperatūroje arba 15 minučių, esant šilumos šaltiniui.
dėžė: 60 ml tube astucciato

Related

X

privacy