.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


TABU SPALVA
TABU SPALVA - SENSUS - Tonas ant tono - Plaukų

Rate this product:


2 click

TABU SPALVA
SENSUS - Tonas ant tono - Plaukų


naujoviškų tiesiogiai dažymo

Tyrimų technika ir spalvų ir stiliaus gatvės gyvenime sukūrė naujų išraiškos naujų būdų suprasti ir žaisti su spalva: TABU spalva yra spalvų, kurie leidžia tiesiogiai , , paprastumu ir saugumu, diapazonas atnaujinti kiekvieną dieną kliento vaizdas. Tai paruoštas naudoti produktas, kuriame yra ne šarminės medžiagos ir kuris neapima naudoti oksiduojančioje tirpalus. Šios charakteristikos padaryti didžiausią delikatesas ir sėklos produktas plaukų.

TECHNOLOGIJOS
Gelio sudėtis leidžia optimizuoti produkto naudojami, užtikrinant puikių rezultatų yra sumažinti pernelyg didelis atliekų kiekis. Ypatumus ir naujausia technologijų pigmentai leidžia išimtiniais skverbimosi į rinką pajėgumo ir sandarumą, spalvotų pigmentų plaukų struktūros , kur jie yra pritvirtintas prie užtikrina intensyvų ir ilgalaikį spalvos rezultatas. Įvairių atspalvių turi rūgštinę ph vertę.

KAIP & KODĖL
gimė naujas punk chic , kaprizingas, idėja ir eklektika, būti perspektyviai punk , vertinama – pagrindinis klientas poilsio tinka imtis daugiau stiliaus užuomina. Labiausiai ypatingos spalvos kaip mėlyna , Žalioji, visada buvo riba kiekvieno techninių, , bet su tabu spalvos šiandien yra sprendimas.

COMPOENETI ir aktyvaus poveikio
Veikliųjų ir speciali alkoholio nemokama formulė suteikia hidratacijos , išskirtinių minkštumą ir blizgesį.

atspalvių: šias spalvas: žalia Geltona žalia rūgšties butelis , TURQUOISE, pakilo , VIOLETINĖ, CHERRY RED , oranžinė, mėlyna , ir magnetas (pasirengimo spalva) ir išvalyti.

naudojimo instrukcija: TABU spalva yra produktas, paruoštas naudoti; įpilkite reikiamą kiekį į dubenėlį , mūvėti vienkartines pirštines, tolygiai paskirstyti tame plote, kurį norite dažai su teptuku ir visoje ketera.
Pasiūlymai:
Su tabu spalva magnetas ryškia spalva atsiranda ir taip pat uniformos kapiliarų struktūrų, ypač jautrūs. Tai bus puikus rezultatus ir ilgai ilgalaikis.
CRAZY ekstremalių Colorations:
D. plaukų balintos arba bespalvis (lygis 9/10) naudojamas grynas pasiekia labai puikus atspindžiai. Daug aiškiau yra daug daugiau gyvybingas taikyti bus galutinis spalvas.
SUBTILUS derliaus spalvos:
Iškilią nebalintų arba balintų šviesūs (lygis 9/10) yra vartojamas kartu su aiškiai , 9 dalių aiškiai skiedimo: 1 dalis niuansų pasirinkimas (orientacinė dalis), gauna subtilus pastelinių atspalvių ir spalvos yra labai tinkamas sukurti stilingas, unikalią išvaizdą.

pakavimo: butelių 150 ml.

X

privacy