.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


AXENIA COLORANDA
AXENIA COLORANDA - SOCO - Tonas ant tono - Plaukų

Rate this product:


0 click

AXENIA COLORANDA
SOCO - Tonas ant tono - Plaukų


spalvos be amoniako su anti-senėjimo savybės

Naujas sistemą profesinio spalvos be amoniako pasirodymaistebina : ji apima iki 80 % baltos spalvos plaukus, pašviesinti 1-2 tonais šviesesniu ir ryškesnis renginiai ir suteikia natūralių plaukų. Visiškai nėra amoniako daro AXENIA COLORANDA tinka visų tipų plaukams ir ypač moterų, jaunų žmonių ir klientams, kurie pabrėžė, plaukus ir galvos odą.
Išskirtinė formulė praturtinta anti-senėjimo aktyvių ingredientų, tokių kaip koncentruoto ekstrakto vyno su anti- laisvųjų radikalų, detoksikuojanti ir atgaivina plaukus ir ekstraktas sula iš bambuko drėkinimas ir maitina.
Specialios tekstūros skystu geliu,Kirpėjas leidžia lengvai produkto paskirstymo ir reikiamą kiekį pigmentų ir aktyviųjų ingredientų visos struktūros plaukams. Plaukų sustiprina ir atgaivintas, apšviesta ryškios spalvos.
atspalviai , prieinama 26 atspalvių suskirstyti į šeimas: natūrali aukso, tabakas, vario, raudona, violetinė ir raudonmedžio. Atspalviai buvo pasirinkta atspalvių ir atspalvių ištikimas oksidacijos plaukų dažų Axenia Lab Collection, taip, kad klientų techninės priežiūros veiksmų tarp paslaugų ir kita.
AXENIA COLORANDA gali patenkinti visus techninius reikalavimus kirpyklą su savo unikaliu ivedimas 6 % grietinėlės, subtiliai aromatizuoti Vynuogių Spina.
naudojimo būdas : maišymo santykiu 01:01 skystis dažų AXENIA COLORANDA su savo Balancer 6 %. Montavimo trukmė 30 minučių.
paketą : 60 ml buteliukas atveju 3 vnt + ivedimas į 1000 ml butelis

Banner GLOSSY
deimantų poveikis
Nauja techninė tarnyba, be amoniako ir be dažiklių yra koncentracijamolekulių žibintų šviečiamųjų, kad vos 5 minučių suteikia blizgesį ir blizgesį į gamtos ir dažytiems plaukams. Nekilnojamojo grožio salonų, kad giliai maitina ir stiprinaplaukus nuobodu, negyvas ir garbanotas.

Banner naudojimo būdas :
- Dėl poliravimo efektą, sumaišykite 1:1 Axenia oksidantas GLOSSY 10 tūrio proc. Užrakto 5.
- Dėl apšvietimo poveikį fiziniam pagrindu, sumaišyti 01:02 su ivedimas GLOSSY 6 %. Laikas 5-10.
dėžė: 60 ml buteliukas atveju 3 vnt

X

privacy