.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


AXENIA ULTRAREFLEX KREMAS
AXENIA ULTRAREFLEX KREMAS - SOCO - Tonas ant tono - Plaukų

Rate this product:


1 click

AXENIA ULTRAREFLEX KREMAS
SOCO - Tonas ant tono - Plaukų


Maitinamasis kremas spalva

yramaitinamasis spalva kremas, kuris turi dvigubą veiksmų dėl plaukų : spalva laikinai gerinimo atspindžius ir dryželiais dažytiems plaukams, dėka pantenoliu, numato priemones, maitina kauke rezultatus. Hidrolizuoti baltymai ir amino rūgščių būklė ir drėkina plaukus. Kompleksas silikono kovos karštis sumažina džiovinimo laiką, saugantį plaukus nuo karščio ir prisideda prie didesnio atsparumo tarp vienos programos, o kitas atspindys. Plaukai yra minkštas, šilkiniai ir blizgantys. Sudėtyje nėra amoniako ar dažiklių oksidaciją.

Banner SPECIALUS E.P.G
ivedimas geltonas pigmentas
Specialusis niuansas iš ULTRAREFLEX grietinėlė, yrageltonojo pigmento ivedimas : maitina ir neutralizuoja nepageidaujama geltona tonai laikinai esančiais ant plaukų spalvos ir pabrėžė plaukus. Dėka savo opalinio ir balansavimo aktų sintetinių pigmentų, suteikia natūralų refleksą,rezultatas negali būti pasiektas su tradicinių šarminės dažų.
atspalviai 6 prieinama kitų atspalvių, kurie yra būtini kambarį, subtiliai kvapus su greipfrutų : ruda, raudona, vario, violetinė, AUKSO, EPG
naudojimo būdas : , platinti su šukomis, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Palikite 3 minutes. Nuplaukite
dėžė: flacontubo 150 ml

X

privacy