.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


SPALVA ŠVIEŽIAI SUKURTA
SPALVA ŠVIEŽIAI SUKURTA - WELLA PROFESSIONALS - Tonas ant tono - Plaukų

Rate this product:


0 click

SPALVA ŠVIEŽIAI SUKURTA
WELLA PROFESSIONALS - Tonas ant tono - Plaukų


SPALVA ŠVIEŽIAI SUKURTA

Spalva šviežių sukurti suteikia pilną pasirinktinių spalvų deriniai pastelė gražus poveikį su natūralios šviesos stiprio kiekvieno plovimo (iki 20 skalbimo ciklų). Nulinis rizikos: atspalviai taip pat.
atspalvių: išsamus išraiškingų spalvų su specialių 12 1 intensyvus ir nuolatinis neutralių atspalvių paletę: visiškai geltonos aukso "HYPER" "Uber" begalybės ORANGE "Koralų" NU-DIST PINK "Kitą RED" didelė VIOLETINĖ, "VIOLETINIAI" ULTRA PURE PURPLE naujas mėlynas SUPER BENZINO YRA NEVERSEEN ŽALIA ' RYTOJ.
naudojimo instrukcija: kreiptis tiesiogiai gamtos šviesūs plaukai yra balti arba apšviesta.

PIEŠTUKU POVEIKĮ
Intensyvus rezultatų naudoti grynas arba atskiestas su Spalva šviežiai sukurta rytoj aiškiai intensyvumas; norite, kad "pvz. 1:1-1:30 ' tada tolygiai ant švarios, sausos plaukų arba šviežiai išplauti rankšluostį džiovinti plaukus su rankšluosčiu. Paskirstyti spalvą, plaukų šukavimas, kad būtų gauti
vieningo rezultato. Palikti 20 min. Intensyvesnė ar daugiau subtilus atspalviai pastelinių spalvų efektą ", palikti 5-10 minučių. Papildomą blizgesį ir intensyvumas ilgina poveikio laiką iki 30 minučių. Praskalauti gerai, kol vanduo pasidaro skaidrus. Norėdami gauti geriausius rezultatus, ne plauti plaukus šampūnas po dažymo.

X

privacy