.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


SPALVA
SPALVA - WELLA PROFESSIONALS - Tonas ant tono - Plaukų

Rate this product:


1 click

SPALVA
WELLA PROFESSIONALS - Tonas ant tono - Plaukų


SPALVA

Banner SPALVA ŠVIEŽIA
tiesioginis dažymas
Spalva Šviežia yra veiksmo filmas formavimo kosmetikos markeriai, be amoniako. Idealiai tinka tiems, artėja pirmą kartą, spalvą, padengti pirmuosius baltos plaukų spalvos vyrams arba tiems, kurie nori išlaikyti savo spalvą, bet pridedant jutiklinis šviesus ir blizga. Su jo formulė sukurta Vital sudėtingos struktūros pagrindu PH betaino ir D - pantenolis 6,5 suteikia plaukams ryškią spalvą ir sklandžiai nuo šaknų iki galiukų. Jis yra taikomas tiesiogiai ir turi apie 8 šampūnai trukmę.
naudojimo būdas : , gerai išskalaukite ir paglostyti plaukus, taikyti produktą paskirstyti jį tolygiai, palikite apie 5-20 minučių, priklausomai nuo plaukų struktūrą ir norimą spalvą intensyvumo. Norėdami padidinti spalvos intensyvumą, mes rekomenduojame šilumos šaltinių naudojimą arba padidinti užrakto greitį. Po užrakto gerai išskalaukite. Nedarykite papildomą šampūnas ir pradėti raukšlėtis.

Banner Perfecton
Pamaiva rūgštaus pH
Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, susijusių su plaukų ir spalvos pigmentų rinkinys, derinys, kuris stiprina ir stiprina plauko struktūrą. SPALVŲ Perfecton yra labai rekomenduojama suvienodinti spalvą po Permės, išlaikyti spalvą šviesus ir energingas spalvos, o kitas arba tiems, kurie mėgsta gamtos produktas, kuris atspindi savo plaukus.
atspalviai , įvairūs atspalviai gali būti maišomi kartu didėti neribotai nepageidaujamų atspindžių. Tainemokama produktas turi būti sumaišytas su vandeniu ir amoniako.
naudojimo būdas : , po plovimo plaukus, ar po bangavimą, sumaišykite 250 ml vandens su Perfecton spalvos kiekį, priklausomai nuo atspalvio, kurį norite pasiekti :
• tonas iš 12 / 0 to 10 / 0 + 250ml vandens 5ml Perfecton
• Melodija 9 / 0 250ml vandens + 10ml Perfecton
• Melodija 8 / 0 250ml vandens + 15ml Perfecton
• tonas iš 7 / 0 iki 4 / 0 250ml vandens + 20ml Perfecton
Skleiskite mišinio tiesiogiai ant pagrindo aplikatoriumi ilgiai ir baigiasi.
Neplaukite ir iš karto pradėti raukšlėtis.

X

privacy