.
2019
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


KERATERM
KERATERM - FANOLA - Apstrāde - matu kopšanas

Rate this product:


6 click

KERATERM
FANOLA - Apstrāde - matu kopšanas


matu rituāls - disciplinante anticrespo

iztaisnot matus un ķīmiski apstrādāts.
KERATERM ir jaunu profesionālo programmu reglamentē Frizz, bagātināts ar keratīna, Shea sviestu un Makadāmijas eļļa, uzlabošanu un uzturēšanu gluda ieguva gan ar ķīmisko apstrādi ar karstu rīkiem. Baro, moisturizes un aizsargā matus, lai iegūtu vienmērīgu ideāls ar pakāpenisku un ilgstošu rezultātu. KERATERM paātrina un atvieglo datu modelēšana ar birsti un trieciens žāvētājs, samazinot
mehāniskai spriedzei, samazina nogludināšanas ar matu paliek veselīgāka, kā tas notiek neliela termiskā stresa, mitrums, frizz un antistatisku efektu, kas sniedz ārkārtas maigumu un spīdēt.

KERATERM ŠAMPŪNS
Tā formula bez SLS un SLES maigi attīra un novērš Frizz gluda un plūstošas frizūra, pievienojot maigumu, spilgtumu un vitalitāti, bez svēršanas to uz leju.
iepakojums: pudeles no 300 līdz 1000 ml.

KERATERM MASKA
Bagāta un krēmveida sastāvs ir bagātināts ar Shea sviests, detangles, baro un hidrāti ar antistatisku mitruma, Frizz, un efektīvi padarot gluda, zīdaina un spīdīgi mati bez svēršanas to uz leju.
iepakojums: pudeles no 300 līdz 1000 ml.

KERATERM SPRAY
pakāpeniski sakārtoja aerosols termo aktīvo darbību
Iztaisnot matus, ķīmiski apstrādāts, dzīvoklis dzelzs un likvidē frizz un padara to ideāli gludu un zīdainu matus ar progresīvu ietekmi laika gaitā. Īpašs sastāvs aktīvo Thermo-tehnoloģija-mitrums padara matu iztaisnošanas režīmu Pabeigšana un kā optimālu, kā uzturēt vienmērīgu neburzās, krūmu izmantošanas veicināšanā un trieciens žāvētājs un žāvēšanas laiks un izlīdzināšanas. Tā rada maigumu, spīdumu un elastība, nekavējoties aizsargā matus no karstuma un mehāniskai spriedzei.
iepakojums: 200 ml pudele.

Related

PĒC KRĀSAS - FANOLA
BARĪBAS APRŪPE - FANOLA
NR ORANGE - FANOLA
BEZ DZELTENA ŠAMPŪNS - FANOLA
NĒ - YELLOW MASK - FANOLA

X

privacy